2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا خودت دردسر درست نکن..کلاس چندمی

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
2731
2738

ببین زبان معنی هارو بلد باشی همشو بلدی حداقل نمره قبولی میگیری من خودم نه کلاس زبان میرم نه فیلم آموزشی خریدم فقط از رو کتاب معنی هارو میخونم

به خدا کافر اگر بود به رحم آمده بود.                                   زان همه ناله که من پیش تو کافر کردم🖤🌚.                      با لایک میونه خوبی ندارم ریپ میزنم😎😁

وقتی ک برای تقلب نوشتن و اینا میزاری و برای گوشی میزاری بشین درستو بخون

‌گیسامو ول کنین من فقط نظرمو گفتم(:           ‌     ‌‌‌‌              ‌ ‌‌برای خوشبختیم و ایندم دعا میکنی؟    
دانشجوام ارشد

اوو ببخشید فکر کردم دبیرستانی هستین 

به خدا کافر اگر بود به رحم آمده بود.                                   زان همه ناله که من پیش تو کافر کردم🖤🌚.                      با لایک میونه خوبی ندارم ریپ میزنم😎😁