2752
2734
عنوان

۱۴ روزه انتقال جنین انجام دادم رفتم آزمایش خون دادم دعا کنید واسم

| مشاهده متن کامل بحث + 9011 بازدید | 47 پست
با آی وی اف نه متاسفانه بعد از کلی انتظار منفی شد آزمایشم الان طبیعی شکر خدا بار دار شدم

چندبار آی وی اف کردید؟؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام دلسا، مثبت شدی ان شاء الله؟ 

نه عزیزم منفی شدم متاسفانه

پس فردا قراره هیستروسکوپی کنم اگه همه چی اوکی بود ماه دیگه احتمالا مجدد انتقال بدم

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
نه عزیزم منفی شدم متاسفانه پس فردا قراره هیستروسکوپی کنم اگه همه چی اوکی بود ماه دیگه احتمالا مجدد ...

ان شاء الله که زودتر باردار شی، من پیامای چند سال پیشمون رو تو خصوصی دیدم و وقتی دیدم شمام مثل من هنوز درگیرین ناراحت شدم واقعا

ان شاء الله که زودتر باردار شی، من پیامای چند سال پیشمون رو تو خصوصی دیدم و وقتی دیدم شمام مثل من هن ...

انشالله شماهم زودتر باردارشید عزیزم...شما آی وی اف کردید؟چندساله منتظرید؟؟

تاریخ عضویتمون دو روز بینشه🤩

انشالله شماهم زودتر باردارشید عزیزم...شما آی وی اف کردید؟چندساله منتظرید؟؟ تاریخ عضویتمون دو روز بی ...

آره عزیزم 2 بار  تخمک کشی شدم اما یکبار جنین نداشتم، یکبار تخمک 

انشالله شماهم زودتر باردارشید عزیزم...شما آی وی اف کردید؟چندساله منتظرید؟؟ تاریخ عضویتمون دو روز بی ...

عزیزم سوالم بی ربطه ولی اینکه کسی اهدا می‌کنه تخمک و همه چیز مناسبه اما بارداری پوچ درمیاد گردن اهدا کننده یا گیرنده منظورم از بارداری آخه بعد کاشت معمولا پوچ درمیاد 

عزیزم سوالم بی ربطه ولی اینکه کسی اهدا می‌کنه تخمک و همه چیز مناسبه اما بارداری پوچ درمیاد گردن اهدا ...

کیفیت تخمکای اهدا کننده اوکیه?

اگه کیفیت تخمکاش مشکلی ندارن...ممکنه مشکل از گیرنده اهدا باشه...

2706