2733
2734
خداوندا به امید تو یاریم ده که تو توانای مطلقی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
هستی جان تسلط کامل ندارم فقط در حد اینکه کار های سبک رو انجام بدم حقوق خوندم نا امید هم نیستم ولی می خوام به خودم دروغ نگم وهی به خودم نگم تا درس رو اداامه ندم هیچی نمیشم ویه کاری بکنم
خداوندا به امید تو یاریم ده که تو توانای مطلقی
ببخشید نمیخواستی وکیل شی واسه چی حقوق خوندی وقتی نمیونی از حق خودت دفاع کنی البته همون بهتر که وکیل نشی یعنی چی شوهرم دوست نداره
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
دفتر اسناد رسمی بزن مشاوره حقوقی اکثر شرکتها هم واحد حقوقی دارن البته اگه میخوای مرتبط کار کنی وگرنه اگه سرزبون داری و کار اجراییت خوبه تو فیلد بازرگانی هم میتونی مشغول شی برای شروع کار به درآمد فکر نکن فقط اول خودتو وارد بازار کار کن حتی شده بدون حقوق و دوره کارورزی به مرور کارای بهتر پیدا میکنی
2706