2737
2739

دوستم از اینترنت یه دعا پیدا کرده بود با فلفل سیاه بود که یه سوره از قرآن(اسم سوره یادم تیس)بخونی رو ۴۱ تا دونه فلفل سیاه ناساب بعد بندازی تو آتیش

من هرچقدر بهش گفتم خطرناکهنخون ولش کن گفت بالاخره یچیزی میشه دیگه یا اینوری یا اونوری الان زنگ زده میگه پنجشنبه از محضر وقت گرفتیم عشقم دیوونم شده حتی نمیتونه تا سر هفته صبر کنه!

بنظرتون آخر عاقبت داره آخه!؟

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😂

😂😑

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
2728

موقتیه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2738

مگه مهمه؟ هرکس نتیجه انتخابایی که کرده رو دیر یا زود میبینه چه خوب چه بد

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎

یا دوستت الکی گفته یا از قبل پسره برنامشو داشته مطمئن باش با چهار تا دونه کلمه و فلفل کسی مجنون نمیشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
چه جالب  میشه ازش بپرسی چجوری بود؟

یادم نیس خودم از اینترنت برداشته بود عارم میاد بپرسم ازش🥴

2706