2733
2734

دیدن این همه تایپیک غم انگیز ناراحتم میکنه. چرا سیاست همسرداری به خانمها تو مدرسه آموزش نمیدن.بچه ها بیاید زندگیمونو بسازیم نه با دعوا زندگی کنیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید هرکس کلی کتاب بخونه قبل از ازدواج هم آقا هم خانم 

دقیقا موافقم ولی بخدا این حجم اختلاف الکی اذیت کننده س. همسرداری خیلی آسونه ولی متاسفانه هیچ جا آموزش داده نمیشه 

2731
سیاست همسرداری فقط برای خانوما نیست  بیشتر تاپیکا نشون میده مردا چقدر اسکل و بی سیاست هست ...

عزیزم اصل سیاست با خانم‌هاست مردا خیلی بچه تر ازین حرفا هستن بهت قول میدم 

هیچی تو زندگی بهتر از صداقت و روراستی میستش شما فقط مشکلات خودتونو میگید یعنی دارید یه طرفه قضاوت میکنید هیچ دلیلی بی علت نیستش شما میرید دکتر میگید دلم درد میکنه نمیگید چی خوردید که دل درد گرفتید

آخری
2740
عزیزم اصل سیاست با خانم‌هاست مردا خیلی بچه تر ازین حرفا هستن بهت قول میدم 

همین این طرز فکر ها هست که مردا رو هرروز گاو تر کرده عزیزم 

منم اینو‌ بهت قول میدم 

نباید همه مسئولیت حفظ زندگی به گردن زن باشه 

هیچی تو زندگی بهتر از صداقت و روراستی میستش شما فقط مشکلات خودتونو میگید یعنی دارید یه طرفه قضاوت می ...

عزیزم من اصلا حرفی از مشکلات خودم نزدم تا قضاوتی کرده باشم ولی به قدرت زنها ایمااان دارم. زنها خالق هستن قدرت آفریدن دارن پس خیلی قدرتمند خلق شدن کافیه بتونن از قدرت شون استفاده کنن

همین این طرز فکر ها هست که مردا رو هرروز گاو تر کرده عزیزم  منم اینو‌ بهت قول میدم  نبای ...

اول زن استارت بزنه و سیاست داشته باشه مردا جونشونم برای زناشون میدن