2752
2734
عنوان

عدم گرفتن سینه توسط دخترم به خاطر رفلاکس شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 22795 بازدید | 301 پست
ضحی جون
دکتر هم گفت اصلا با قطره چکون نده
گفت بار گرسنه بشه
منم اول ندادم ولی دیدم شش ساعت گذشته و لب به شیر نزده
به خاطر همین بهش با قطره چکون دادم

شیرر خشک ببلاک ar رو هم نمی خوره چون می گن مزه اش بده
می خوام بهش بدم جیغ می زنه
دکتر خداداد گفت بهش نده
گفت عاقله که نمی خوره
راستی دکتر خداداد دکتر خوبیه؟
می شناسید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دکتر که گفتی رو نمیشناسم ولی میگی متخصصه دیگه.
باستان زاده هم همینا رو گفت بهم فقط با این تفاوت که برام توضیح دادکه دقیقا چرا سینه رو نمیگیره.
گفت چون مریش میسوزه میترسه شیر بخوره و سوزش داره. توی خواب بهش شیر بده ولی ختما جای خوابش شیب دار باشه.ضحی 2 ماه دارو خورد ولی سر یه هفته کامل خوب شده بود و شیر میخورد همین جوری ولی چون باید دوره درمان رو کامل کرد طبق تجویز دکتر 2 ماه(از 2 ماهگی تا 4 ماهگی) دارو خورد.
رانیتیدین 20 قطره
دایمتیکون 5 قطره
بازه زمانی هاش رو یادم نیس
همسرت را قبل از ازدواج بیازما نه یکبار ، بارها
اما بعد از ازدواج آزمایشش نکن،
در آزمونها همراهیش کن !
واقعا عاقله شیرخشک نمیخوره وقتی خودت شیر داری چرا شیرخشک؟
نه دیگه دارو نمیخوره الان 7 ماهشه.
همسرت را قبل از ازدواج بیازما نه یکبار ، بارها
اما بعد از ازدواج آزمایشش نکن،
در آزمونها همراهیش کن !
آماندا جون شما باید دلیل رفلاکسش رو پیدا کنی و برطرف کنی یکی از دلایل رفلاکس در شیرخواران حساسیتشون به پروتئین گاوی هست یعنی مادرشون که شیر و لبنیات و گوشت گاو مصرف میکنه از طریق شیر به بچه منتقل میشه و این بچه ها واکنش نشون میدن و یکی از علائمی که نشون میدن رفلاکس هست. و همینطور استفراغ جهشی. شما یکسر به این تاپیک بزن. تو صفحه یکش نحوه رژیم حذفی، مقالات علمی در مورد این نوع آلرژی و شرح حال چند تا از بچه های مبتلانوشته شده که میتونه بهت کمک بکنه دو هفته این رژیم رو کامل رعایت کن اگر وضع دخترت بهتر شد که متوجه میشی که بچه ات آلرژی داره و با رعایت کامل رژیم غذایی رفلاکسش خوب میشه در غیر اینصورت باید با یک متخصص گوارش نوزادان مشورت کنی شاید نیاز به درمان های اختصاصی تری داشته باشه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=57440&PageNumber=1
پسر منم رفلاکس شدید داشت به خاطر رفلاکس سینه ول کرد بعد هم شیشه نگرفت من با قاشق و قطره جکان بهش شیر میدادم وعده های ریاد حجم کم اما بازم همیشه گرسنه بود ولی تو خواب شیشه میگرفت یه کم که بهتر شد حواسشو پرت میکردم با اسباب بازی می خورد اما دخترم مقاومتش بیشتره و این روشها زیاد جواب نمیده اما امیدوارم برای شما کمک کننده باشه البته باید حتما دارو بخوره با به مرور بهتر بشه
2706