2737
2739

پسرم داشت تو خونه می دوید سرش خورد به لبه کابینت،بالای ابروش شکاف برداشت.خیلی عمیق بود،بردیم اورژانس بخیه زد.بچه ام عاجزانه گریه میکرد و کاری ازم برنمیومد.الان خوابید.

شوهرم میگه چون خواهرت اومد خونمون،بچه رو چشم زده،خدایا این زخم زبونو چیکار کنم؟

کلی گریه کردم چشمام باز نمیشه.خودم دلم خونه ،اینم از شوهرم...

چه ربطی داره؟ بگو اگر خواار تو بود باز همین رو میگفتی؟ 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اتفاق برای هر بچه ای پیش میاد خدا رو شکر اتفاق خیلی بدی نیفتاده بچه ی منم پارسال از روی تاب افتاد پاش ترک خورد بالاخره بچه ان دیگه.. به شوهرت هم بگو برای این حرفی که زدی پیش خدا مسئولی و خودت میدونی و خدای خودت و اصلا جوابشو نده..

ببخشید عزیزم یه سوال راجب ایمپلنت کره ای . من دوتا پیچ پیش متخصص ریشه گذاشتم و سقف بیمه ام تموم شده . از طرفی برادر شوهرم مثل شما دندانسازه میگه بیای روکششو انجام میدم واست . حالا من نمیدونم اطمینان کنم برم پیشش یا برم پیش متخصص پروتز .دکترم گفت اگه چسبشو اشتباه بزنه ایمپلنت از بین میره و توصیه نمیکنم پ خودش دکتر پروتز معرفی کرده که طرف قرارداد بیمه مونه.  از طرفی هزینه ش بالا میشه  دو واحد . پیشنهاد شما چیه ؟

2740