2733
2734
خیلی بی فرهنگی عزیزم.. میخوام ژن خودم غالب بشه نه شوهرم 

ببین عزیزم اینا همه حرفه الان من و همسر بوریم اما بچه هامون مشکی شدن به ژن غالب  رفتن یعنی مثل عمه و دایی شون 

اما تخم مرغ دوزرده برای سبز شدن چشم بچه من خونده بودم تو کتاب اسرار خوراکی ها 

باید متاسفانه خام خورده بشه زرده هاش داخل شیر 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
من سفید و بورم.. دخترمم به خودم رفته  الان میخوام پسرمم به خودم بره..  سبزه و مشکی نشه

خب همینو میگم. دخترتون به خودتون رفته خوشگل شده. پسرتونم  آن شاالله به خودتون می‌ره خوشگل میشه.چیکار تخم مرغ بیچاره داری آخه😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا واست متاسفم شما با کی ازدواج کردی که ارزوته بچت به شوهرت نره .....پس چطور باش زندگی میکنی؟؟؟ خدا به دادت برسه گناه داری

پـــــیش از آنکه دستهای درخت به نــــور برسد...پاهایش تاریکی را تجــربه کرده.گاهی برای رسیــدن به نــــور باید از تاریــکی گُـــذشت...

ژن تاثیر زیادی داره

سن پدر و مادر هم همینطور

اما تغذیه هم بی تاثیر نیست

لطفا اگر کسی جوابی برای سوال استارتر تاپیک نه این تاپیک هرتاپیکی نداره چرا وارد تاپیک میشه 

تیکه و کنایه و مسخره کردن دیگران چه سودی به حال شما داره

اگر مخالفید و منبعی دارید بزارید استارتر بخونه

چرا انقدر همجنس خودتون رو مسخره میکنید آخه

زیاد تلاش نکن

بچه اول از لحاظ ظاهری شکل مادره

دومی  فتو کپی خانواده پدر میشه

واقعا فکر کردین ؟من انقدر حوصله دارم که طلاق بگیرم ؟؟            من واقعا حوصله ندارم  بخام این زندگی  این همسر این خانواده رو ترک کنم  که بخام  دوباره ..ازدواج کنم تشکیل خانواده بدم...دوباره  ۳سال طول بکشه  فرمان اون  زندگی  اون مرد  اون خانواده همسر رو به دست بگیرم؟؟فرهنگشون  طبقه خانوادشون بشناسم.دوباره  خاهر شوهر  مادر شوهر  بازی رو تحمل کنم؟ حوصله دارم ؟؟بخام جاری مادرشوهر خاهر شوهر بشناسم از سر زندگیم بازشون کنم؟؟ هرچند همسرم بد هم  باشه.... بخام داخل خانواده  همسر برا خودم جایگاهی  درست کنم؟؟؟اعتماد اطرافیانو  کسب کنم؟؟.من انقدر عمر میکنم ؟؟واس اینکار؟؟؟این حوصله اعصاب دارم؟؟؟پس  عمری وقتی واس این شوهر  این زندگی گذاشتم چی؟؟؟؟مگر همینجوری کشکی  هست ؟؟؟؟خیر جانم ..(دیالوگ نوید محمد زاده)من میمونم اینجا حقمو میگیرم موندم حقتونو کف دستتون بزارم😃  اینارو درست میکنم...با همین  آدم ها..همین تیکه ها پازل مو میچینم .....زندگی  بازی حکم هست وقتی برد میزنن کارت هارو  معلوم نیست  به تو چی میفته  شاید بهترین  دست...شاید بدترین دست...ولی مجبوری با همون دست بازی کنی..با همون کارتا  منتها..باید بدونی  کدوم  کی استفاده کنی که  بازی رو ببری....توی شطرنج باید بشناسی  مهره هاتو  کدومو کجا بزاری....تو کل عمر وقت نداری که  صرف شناختن  مهره  های زندگیت کنی  .....پس با همینا  بازی کن..            _زندگی  یک قماره_ من شاید قمار بلد نباشم...ولی وسط بازی هم حق جا زدن ندارم...این قانون بازی  حکم هست____کاربر ۹ساله سایتم
واقعا چجوری یعنی باید خورد

نمیدونم من فقط خوندم زرده ها جدا بشه از سفیده داخل شیر ولرم اونم نه یک بار خوردن باید تکرار بشه 

اما اون کتاب سنتی هست و من نمیدونم حقیقت داره یا نه 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
چه حال بهم زن زرده خام داخل شیر که میتونه بخوره

شیر گرم باشه مزه زرده در نمیاد زیاد البته با یه قاشق عسل 

من چند بار خوردم باشگاه میرفتم تو رژیم صبحانه م بود😅😅

بابا این خانم یه سوال کرد...چه خبرتونه که اینطور جوابشومیدید هر کسی یه عقیده ای داره چون شما نمی پسندین دلیل نمیشه اینطور بد حرف بزنین مجبورتون که نکرده نظر بدین گاهی وقتا سکوت کردن بهتر حرف بی مورده

ژن تاثیر زیادی داره سن پدر و مادر هم همینطور اما تغذیه هم بی تاثیر نیست لطفا اگر کسی جوابی برا ...

آنقدر ناراحتم کردن. قلبم درد گرفت.. خب هر مادری دوست داره بچش هم سالم باشه هم زیبا

مگه چیه اخه. کم مونده فحش ناموسی هم بدن 

و خدایی که در این نزدیکی است❤️
2706