2733
2734
عنوان

مامانایی که تو بارداری فشار خون دارن بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 36781 بازدید | 60 پست
غلط املایی داشتم.منظورم داروت بود جونم.
عاقبت در یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می‌نهد.آنزمان برمن خدای مهربان نام شور انگیز مادر می‌نهد. برام دعاکنید فرشته من بعد از 23 روز زندگی بهشتی شد خیلی دلتنگم یعنی میتونم یه کوچولوی سالم داشته باشم.شکرت خدای مهربون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره رفتم من ازقبل بارداری فشارخون داشتم.روزی یکی میخورم ولی دکتر گفت حتما میوه وسبزی وشیر مصرف کن.
عاقبت در یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می‌نهد.آنزمان برمن خدای مهربان نام شور انگیز مادر می‌نهد. برام دعاکنید فرشته من بعد از 23 روز زندگی بهشتی شد خیلی دلتنگم یعنی میتونم یه کوچولوی سالم داشته باشم.شکرت خدای مهربون
سلام
منم تو هفته دهم فهمیدم فشار خون دارم...حالا موندم این داروهایی که میدن خطر نداره

من سه تا متیل دوپا میخورم و یک متورال
خدایا شکرت....ان شا الله من عید 60 کیلو هستم. وزن اولیه 69 وزن الان 65.5
سلام بچه ها امیدوارم دوران بارداریتون به سلامتی بگذره برای منکه نشد راستش رفتم سونو گفتن بچم رشدش عقب افتاده باید بندازمش بچه ها برام دعاکنین خدا معجزه کنه کارم شده گریه من چه جوری بچه شش ماهمو بندازمه نمیدونم این فشار خون کار دستم داد یا نه؟
خدایا شکرت
وای نیلرام خیلی ناراحت شدم ولی بهاین زودی کوتاه نیا بعضی موقعها سونو گرافی ها الکی ادمو نگران میکنن

با چند تا پزشک حاذق مشورت کن مگه از اول دارو نخوردی به نظرم دوز داروهات پایینه

باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
دوستان من این مشکل رو پشت سر گداشتم شکر خدا امیدوارم شما هم به سلامتی فارغ بشین

نمیدونم چرا دکترا براتون داروی بی خطر هیدرولایزین (خارجیه سخته پیدا کردنش) رو تجویز نمیکنن من روزی دو تا

میخوردم خدا رو شکر تا هفته 38 مشکلی نداشتم ولی متورال رو توی بارداری قطع کردم تا دو ماه بعد از زایمان

زکی شما قبل بارداری هم فشار داشتید؟

خانمی تو خونه دستگاه فشار خون بگیر صبح و شب اندازه بگیر ؟

فشار 18 خیلی بالاست برای خودتم خطر داره بعضی مواقع ادم توی مطب دکتر استرس میگیره فشار میزنه بالا

حتما کنترل کن باید بیاد پایین تر

سلام من هیدرالازینم می خوردم فایده نداشت دیگه نمی دونم چرا اینجوری شد حالم بده خوب نیستم آخه چرا بچم رشد نکرد خدا به همه کمک کنه به من هم همینطور برام دعا کنین احتیاج دارم به دعای شما دلتون پاکه مستجاب میشه
خدایا شکرت
2706