2733
2739
عنوان

دوستان با شوهرم تلفنی دعوا کردم بعدم زنگ زدم خونه ی پدر شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1707 بازدید | 99 پست
خب تکلیف منی ک دوس دارم شاغل باشم برا خودم درامد داشته باشم چیه؟ بنظرتون بهتر نیس هرچی درامد داشتم ...

واقعا بهترین کار همینه👏👏

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار یه چوب بیارم بگیربزنم😕

.. 

نیازی به زدن نیست، همینکه حرفو متوجه بشید کافیه اصلا سخت نیست متوجه شدنش ،بنده فقط حقیقت رو گفتم،، چرا میگید شلوغش کرده شما که تو اون شرایط نیستی قشنگم،،بجای اینکه این بنده خدارو تامین کنه و در رفاه بزاره،،میخواد طرف منتظربمونه تا آقا برگرده دوتا دونه موز بخره بیاره،، قبول کن دیگه کار طرف خیلی زشت و ناپسند بوده،

✍️🎻🎼شاعر_ترانه نویس_رقصنده_ترانه سرایی در2دقیقه_ترانه نویسی روی ملودی خاص شما______ترانه نویسی با عنوان سفارشی____ترانه نویسی به چندزبان: تورکی_فارسی_بختیاری_لری____آموزش شعر_ ترانه سرایی_دکلمه_فن بیان__روان خوانی_👩‍🏫🎶🎹
..  نیازی به زدن نیست، همینکه حرفو متوجه بشید کافیه اصلا سخت نیست متوجه شدنش ،بنده فقط ح ...

والا ماهم از شوهرش دفاع نکردیم 

حوصله بحث ندارم ده تاخط توضیح بدم 

ولی بهتره اول همه ی حرفایی ک گفتموبخونی بعدسریه حرف سریع قطارکنی .

2731
والا ماهم از شوهرش دفاع نکردیم  حوصله بحث ندارم ده تاخط توضیح بدم  ولی بهتره اول همه ی ح ...

همون دیگه چون حوصله حرف زدن نداری حرف نامربوط میزنی،، اگر فک کنی بهتر حرف میزنی،، برای اینکه لال از دنیا نری تزمختل نده....منم چرت و پرتایی که نوشته بودی رو خوندم،،اگر کمی کاراتون یا حتی یکلمه از حرفاتون با فکر بود الان تو زندگیتون موفق بودید...فقط ازدواج کردن بلدید،،حتی اون ازدواج رو هم از عقل انتخاب نمیکنید واسه همینه که عاقبتتون اینه

✍️🎻🎼شاعر_ترانه نویس_رقصنده_ترانه سرایی در2دقیقه_ترانه نویسی روی ملودی خاص شما______ترانه نویسی با عنوان سفارشی____ترانه نویسی به چندزبان: تورکی_فارسی_بختیاری_لری____آموزش شعر_ ترانه سرایی_دکلمه_فن بیان__روان خوانی_👩‍🏫🎶🎹
همون دیگه چون حوصله حرف زدن نداری حرف نامربوط میزنی،، اگر فک کنی بهتر حرف میزنی،، برای اینکه لال از ...

کلا از طرز صحبت کردنت مشخصه چی هستی ومتاسفانه صحبت باهات بی فایده ست 

ب هرحال امیدوارم ب جای اینکه بیخودی حرف بزنی بتونی ب سطح شعورت اضاف کنی والبته اونقد روخودت کنترل پیداکنی ک تاکسی خواس باهات صحبت کنه نخوای باهاش دعواکنی

دعامیکنم واست گلم خودتم سعیتوبکن

دیگه ریپلای هم نکن ک اصلا دوس ندارم باآدم بی ادب هم کلام بشم.

کلا از طرز صحبت کردنت مشخصه چی هستی ومتاسفانه صحبت باهات بی فایده ست  ب هرحال امیدوارم ب جای ا ...

بنده دعوا نکردم،، شما بهت برخورد چون نوشتم لایق؟ 

فک کردی دعوا دارم، کلا به یسریا فشار میاد مخالف حرفاشون باشی،،شما شعورت در همین حده که ارزشت گولیه،، با پول بخرنت دهنتو ببندن... آدمای پول دوستی که ارزش خودشونو قیمت گذاری میکنن اصلا حق نظردادن ندارن چون درک درستی از زندگی سالم ندارن،،

بنده دعوا نکردم،، شما بهت برخورد چون نوشتم لایق؟  فک کردی دعوا دارم، کلا به یسریا فشار میاد مخ ...

دلم سوخت واست افکارت بیمارن وهرجمله ای ک داری میگی اینو قشنگ دارن فریادمیزنن

قضاوت.بددهنی.تهمت ایناخوب نیستن اصن 

نگران نباش ایشالا ک خوب میشی

دلم سوخت واست افکارت بیمارن وهرجمله ای ک داری میگی اینو قشنگ دارن فریادمیزنن قضاوت.بددهنی.تهمت اینا ...

ولی شما اصلا خوب نمیشی،، خدا هم ازت قطع امید کرده

چون تو قران اومده،، اگر کسی برای پول

مردم،، با اونا همراه بشه،، اگر مردم هم ببخشن خدا نمیبخشه...  بد دهنی؟ 😂 😂 کجای حرفام فحش داشت آخه،،انقدر نادونی فرق بین صحبت و  بددهنی و فحاشی هم نمیدونی،، افکارت مریضن،، همون اولشم چیزی نگفتم که جبهه گرفتی،

آدمای مفلس و گشنه که پول میبینن چشماشون 4تا میشه،، از ذوق نمیدونن چیکار کنن آویزون مردم میشن...

یسریایی که خونه بابا هیچی ندیدن بخاطر پول هرکاری میکنن حتی تن به ازدواج بی عشق و محبت  میدن،، امثال شما زیاده،،، زیاد دیدیم،، بیمارایی که فک میکنن خیلی زرنگن و سیاست دارن،،یروزی یکی میاد با عشق و محبت واقعی طرفتو میکشه سمت خودش،، تا بفهمی مردم احمق نیستن و میفهمن واسه پولشونه که کنارشونی...اینهمه پولدوست بودن و آویزون بودن نوعی بیماریه که درمان نشدنیه چون ذات آدما مشکل داره،، از ریشه ذاتشون خرابه،،نه خانواده درستی داشتن نه تربیت درست،جامعه هم که نمیتونه،، یکی مث من یه حرفی بزنه میشه آدم بده،، میشه بیمار،، میشه بددهن، اینجور ادما طاقت ندارن بهشون بگی کلامت اشتباهه،، هیچوقتم موفق نمیشن تو زندگی ،، فقطم خود طرف ضربه میخوره،، مث جغد تنها میمونه در اخر،

ولی شما اصلا خوب نمیشی،، خدا هم ازت قطع امید کرده چون تو قران اومده،، اگر کسی برای پول مردم،، با ا ...

دلم نمیخواس باهات دهن ل دهن بشم چون خیلی سطح فکرت پائینه ببین عزیزم من زمانی ک ب شوهرم بله گفتم هیچی نداشت فقط یه ماشین زیرپاش حتی باباشم فوت شده بود ک حمایتش کنه ولی من عاشقش بودم وهستم باهم ازدواج کردیم ب همه چی توزندگیمون پله ب پله میرسیم پس وقتی طرفتونمیشناسی دهنتوببندوانقدقضاوت نکن من کی ب این خانوم گفتم باپول زندگی کن؟؟گفتم با اینکه پول منه یاشوهرت اوقاتتونو تلخ نکن باغ خریده ب نام اونزده؟؟خب تزنه گرفته واسه جفتتون من اگ مثه دنبال فتنه انداختن بودم و چشمم دنبال پول واین حرفای مزخرف توبود بهش می گفتم آره باشوهرت دعوت راه بنداز بگو باغو بزنه ب نامت چی میگی خدایی؟؟خودتم نمیفهمی 

بدو بخون من چی گفتم