2737
2739

فكر خودكشي ميزنه به سرم چطوري ٦سال عمرمو فراموش كنم 

هرجا ميرم هركار ميكنم خاطرش ولم نميكنه 

اون دگ تموم شدس نه اين دنيا نه اون دنيا مال من نيست من احمق چرا نميتونم دل بكنم 

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

۳۰ جلسه برو تراپی یادت می‌ره چون زمانشم زیاد ک ثبت شده 

حالا من اینجوریم یکیو دوست دارم نفر بعدی میاد اونو دوست دارم بعد همینجوری هی شکست عشقی میخورم🤣برا همین تنها بودن ترجیح میدم

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ی راهکار عالی فقط بلدم ک خودم ازش نتیجه گرفتم 

ب مدت حداقلللل سه روز 

خودتو مشغول کن و اصلا و ابدا بیکار نشین 

هرررر فکر یا نشخواری از اون آدم ب ذهنت اومد سریع کانال ذهنت رو عوض کن 

خیلی تو این سه روز قراره سخت بگذره 

دقیقا مثل معتادی ک داره ترک می‌کنه 

بعد از یه هفته خیلی راحت تر انجام میدی این کارو و ذهنت عادت می‌کنه ب چیز های دیگه فکر کنه 

سعی کن افکار مثبت و خوبی واسه خودت بسازی و سر خودت رو شلوغ کنی 

چون وقتی ذهن بیکاره همش میخاد بره ب سمت چرت و پرت و نشخوار و کار درست کنه واسه خودش 

پیشنهاد من بهتون مراقبه کردن ، نقاشی کشیدن ، کتاب خودن  و رقصیدنه 

و تاکید میکنم حتی یک ثانیه هم اجازه نده فکرت بره سمتش و دغدغه های مثبت ایجاد کن واسه خودت

•[ محکوم به خوشبختی ]•
2728

خیلی زیاده زمان میبرع خودت میتونی به خودت کمک کنی زودتر سرپا شی بنظرم برای خودت سرگرمی درست کن روی اهداف جدید  تمرکز کن و اون به عنوان قسمتی از زندگیت که در گذشته بوده بپذیر 

ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن 

❤Arash❤
۳۰ جلسه برو تراپی یادت می‌ره چون زمانشم زیاد ک ثبت شده  حالا من اینجوریم یکیو دوست دارم نفر بع ...

من نميتونم با كسي دگ هم دوست شم انگار جادو شدم 

الان ١سال و ٣ماه ميگذره 

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
من 5 ساله فراموشش نکردم فراموش نمیشه اصلا هیچ جوره  درد نبودش عادت میشه واست ولی فراموشی نه&nb ...

همون دردشم كم شه خوبه من ١سال و ٣ماه

2738
من ی شکست دوسال پیش خوردم  ی شکست امروز  هر کدومم س سال عمرمو گذاشتم  حیف ...

چيكار كنيم 

خیلی زیاده زمان میبرع خودت میتونی به خودت کمک کنی زودتر سرپا شی بنظرم برای خودت سرگرمی درست کن روی ا ...

من چيكار كنم الان؟بخدا ١سال و چند ماه هر شب گريه ميكنم دارم پير ميشم از نبودنش 

انگار از خودم بيشتر دوسش دارم اون تنها عشق زندگيم بود 

چرا خدا بهم داداش وقتي قرار بود به بدترين و بي رحم ترين نحو ممكن ازم بگيرنش 

كاش هيچوقت ازدواج نكرده  بودم باهاش 😭😭😭😭

اونا خيلي قوي بودن كه تحمل كردن من چرا انقدر ضعيفم 

من چيكار كنم الان؟بخدا ١سال و چند ماه هر شب گريه ميكنم دارم پير ميشم از نبودنش  انگار از خودم ...

دلیل جداییت چی بوده عزیزم؟ اگر دوست داری تعریف کن

میفهمم شرایط سختیه 

توام قوی هستی مگه چی کم داری از بقیه

❤Arash❤
من نميتونم با كسي دگ هم دوست شم انگار جادو شدم  الان ١سال و ٣ماه ميگذره

خب ببین باید بری تراپی چیز بدیم نیست سعی می‌کنی فراموشش کنی بعد مشخصم هست خیلی احساسی من اینجوری نیستم و نمیتونم چیزی بگم فقط حافظم قویه کینه ای میشم 

ولی پیشنهادم به تو این عکسی داری ازش بنداز بره حذف کن شمارشو حذف کن تو اینستا تلگرام دنبالش نگرد پروفایلشو چک نکن به آدمای اطرافت بگو هیچ وقت دربارش با من صحبت نکنید جاهایی ک دیت و قرار می‌رفتید نرو جاهایی ک حس می‌کنی خیلی احساسی میشی برو فیلم طنز نگاه کن وای یه چیزی بگم معجزه می‌کنه تا انجامش ندی نمیفهمی برو یوگاااا ببین بریااا خوب میشی با آدمایی ک سمی نیستن معاشرت کن لازم نیست تا خوب نشدی رابطه دیگ ای داشته باشی دیگ همینا کتابم در باره شکست عشقی هست بخون

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی