2737
2739
عنوان

اولین پریود بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 79091 بازدید | 27 پست
بچم 18 ماهشه منم پری نشدم.فقط دو ماهه دارم ببخشید یه حالت لکه یا ترشح خونی اونم به مدت دو روز میبینم نمیدونم برای نمازم باید چه کنم آیا پری محسوب میشه یا نه؟ ضمنا ترشح سفید رنگ هم خیلی دارم این نشونه چیه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید ترشحات عفونت باشه . منم تا شش ماهگی پوریا قرص جلو گیری می خوردم و الان یک ماهه که قرص نمی خورم ولی پریود نشدم . سر بچه اولم هم همین طور بود ولی یک ماه بعد از قطع قرص پری شدم ولی سر این یکی نشدم
2731
سلام منم تا 10 روز خونریزی زیاد بعد از اون معمولی چهلم خونریزیم تموم شد یک هفته بعد خونریزی شبیه پریود داشتم 7 روز اولش زیاد بعد از 3 روز کم حالا این ماه اگه بشم پس پریودم شروع شده اگه نه که هیچی
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
خونریزی بعد زایمان نسبتا زیاده تا چند روز و بعد 10 روز معمولا کم میشه و حالت لکه بینی داره ولی برای ...

سلام خانمی.من دوماه وهیجده روزه ک زایمان کردم‌.اینم اولین پریودی بعداززایمانمه.امروزپنج روزه ک پریودشدم.وخیلی شدیده اصن قطع نشدوزودب زودپدعوض میکنم...بنظرتون طبیعیه؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنین؟؟؟🙏💖

2738
منم بعد شش ماه پریود شدم درحد لکه بینی ولی ماه بعدش پریود نشدم نمیدونم چرا؟

منم بعد از چهلم پریود نشدم ۷۷ روز بعد از زایمانم پریود شدم ولی ماه بعدش نشدم همشم میترسم نکنه حامله باشم

منم بعد از چهلم پریود نشدم ۷۷ روز بعد از زایمانم پریود شدم ولی ماه بعدش نشدم همشم میترسم نکنه حامله ...

شما حامله نبودی؟منم ۷۰ روزه زایمان کردم خونریزز دارم درحد لک روز اولمه .منم میترسم حامله باشم😣😣

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 

سلام بچه ها من ۲ماه ونیمه زایمان کردم  طبیعی.چن روزه ترشح تیره دارم از چیه قهوه ای مانند تیره مایل ب سیاه .کسی بوده مث من یان.کمرمم دردمیکنه موندم پریودیه یا ن از زایمانه.