2733
2734
عنوان

خدایا منو بکش ولی از دندون درد خلاصم کن

| مشاهده متن کامل بحث + 79 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آبلیمورو با نمک قاطی کن،خیلی شووور شه یکم تودهنت اون طرف که درد میکنه نگه دار معجزه میکنه،البته دمای آبلیمو نباید پایین باشه اول یکم بیرون از یخچال بذار هم دمای محیط شه،چایی نمکم عاااالیه طوری که اگه عفونت داشته باشه دندونت به چشم عفونتو میبینی که خارج میشه وبا چایی میاد بیرون فقط شووور شور کن که دردشو ساکت کنه
از این برکه باید یه دریا بسازم....
الهام جان وقتی چای ومیریزی بیرون دقت کن ببین عفونتارو مبیبینی اگه بود حتما ادامه بده،تهشم حتما با اب نمک خالی دهنتو بشور دندونات خراب نشه،ابلیمو هم خیلی عالیه دندونو سر میکنه
از این برکه باید یه دریا بسازم....
نه بابا هستم. در حد بوندسلیگا اعصابم داغونه. خاطرات بچه هارو ک میخوندم چقد حول و حوش زایمانشون ذوق داشتم حالا من دور از جون همه عین سگ پاچه همه رو میگیرم
من خوبم................
2706