2752
2734
فکرت و تحسینم که اشتی کردن دیگه فرخنده هم افتاد با علی سارپر گفت که تعطیلات باهم میگذرونن دیگه معلوم شد
  جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من موندم تو کار این فیلنامه نویس با خودش چی فکر کرده اخه فرخنده با تمام شخصیتهای مذکر این فیلم بود ولی بازم خسته نباشه تنها با علیرضاخان نبوده
  جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
اگه اون شوکت تنه لش (ببخشید اعصابم ازش خورده) بجای عروسی صدف زودتر میومد خونه شاید باباش میدیدش، هرچی بدبختی کشیدن تقصیر همین شوکت بود
خدایا دوستت دارم برای همههههههههههههههههه چیز شکرت        تاریخ عضویتم رو ....
والا حالا به نظرم نه خوشگله نه جذاب و این همه طرفدار اخه