2737
2734
عنوان

اشتباه در سونوگرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 41073 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا منم هفته ۱۳گفتن پسره حتما.هفته ۱۸گفتن نه دختره حتما.حالا موندم ب نظرتون چی میشه

سلام گلم مرکز سونوگرافیتو عوض کن به نظرم سونوگرافیش دقیق نیست . من خودم برای بارداریم رفتم مهر ایرانیان تو ستارخان 

2742
سلام. ببخشید خواهر ها. ما رفتیم سنوی nt گفت احتمال ۷۰درصد دختره. احتمال داره اشتباه کرده باشه؟؟؟

اگر سونوگرافیستت کارش و بلد باشه این اتفاق اصلا نمی افته ای کاش می رفت سونوگرافی دکتر مکری من برای دو تا بچم رفتم پیش ایشون اصلا اشتباهی پیش نیومد 

برات شمارشو می فرستم 

دکتر ازاده مکری 88566744

سلام. از کارشون راضی بودید؟ سی دی هم میدن؟

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2738
چرا نمی شه عزیزم به من گفتن نی نی ات دختره . بعدش دو هفته مونده به زایمانم فهمیدم پسره . الان هم یه ...

سلام میتونم سونوی ان تی وانومالی روببینم لطفا

کاش آرزوهامون آرزو نمی موند😔
برا منم هفته ۱۳گفتن پسره حتما.هفته ۱۸گفتن نه دختره حتما.حالا موندم ب نظرتون چی میشه

وای واقعا راست میگی ..من الان ۱۲ هفته گفت احتمالا پسره دوتا پسرم دارم دلم دختر میخواد 

بنده ی خدا باش نه برده ی شیطان