2733
2734
من بجات بودم جدامیشدم
ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم .امید ز هر کس که بریدیم ، بریدیم .دل نیست کبوتر که چو برخاست نشینداز گوشه‌ی بامی که پریدیم ، پریدیم .رم دادن صید خود از آغاز غلط بودحالا که رماندی و رمیدیم ، رمیدیم.
تنها بودم خیلی بی محبته خیلی ادم خشکیه فقط خودش براش مهمهم الان بهش میگم ما میام خونه صبح دوباره میام میگه نه کجا اونچا اذیت میشین همین
خدایا شکرت به خاطر دختر زییا و سالمم خدایا عاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیسان خوبه که خودت گفتی از ماس که بر ماس .خوب وقتی رفتار گلدونه اشتباهه چرا اینجوری میگی یعنی چی طلاق بگیر من الکیه با یه بچه
هر روز وقتی دخملا و همسری رو میبینم جون تازه ای میگیرم اونا بهترین و شیرینترین اتفاقای توزندگیم هستن
آره منم تجربه دارم نباید به داماد رو داد خب مرده دیگه زود جوگیر میشه فکر میکنه چه خبراست من سال اول زندگیمون ساده بودم اما بعد کاری کردم حد و حدود خودشو فهمید حالا هر کمبودی داشته باشیم اول میره سراغ خانواده خودش اما خیلی دعواها کردیم تا شد این کلا زندگی برام تلخ شد آخه خانوادشم یادش میدادن آویزونه بابام شه بوی پول به دماغشون خورده بود بی صفتا
یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
بروخونت بس بشین خودت به تعمیرکار بزنگ
ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم .امید ز هر کس که بریدیم ، بریدیم .دل نیست کبوتر که چو برخاست نشینداز گوشه‌ی بامی که پریدیم ، پریدیم .رم دادن صید خود از آغاز غلط بودحالا که رماندی و رمیدیم ، رمیدیم.
تمام این مشکلات از خودمون و خانوادمون هست من یه زنم.وقتی خانواده هامون زیاد زیر بال و پر داماد بگیرن بعد یه مدت وظیفه شون میشه مقصر خانواده زن هست که زیاد خودشون رو قاطی میکنن
بیاید مهربونی کنیم تا دیر نشده........
زحل جونم بچه پدر میخاد یعنی محبت پدری میخاد نه اینکه غر زدنشو.منم باردارم.خداشاهده این باردیگه تصمیم جدیه من پدرومادر ندیدم مردم
وای بیسان جون منو از همه فعالیت های اجتماعیم محروم کرپه فوقش بزاره با مامانم برم استخر و ورزش نمیزاره با صابخونه حرف بزنم حتی،کلی شرایط کاری داشتم نذاشت برم پررو داده بابام ماشینو برامون قسطی بیمه کنن از حساب پدرم کم میشه هر چی میگم ماهی پنجاه چیه بده زشته میگه ندارم بعد واسه اآن خانواده کدا کشنش داره همیشه
شوهرمن اینجوری نیس بازم اگه یه وعده برم خونه بابام سعی میکنم دعوتشون کنم تا عوضش در آد اونجوری بارش آوردم خودشم واسه کوچکترین خوبی تشکر میکنه
هر روز وقتی دخملا و همسری رو میبینم جون تازه ای میگیرم اونا بهترین و شیرینترین اتفاقای توزندگیم هستن
امیر کیان جون وقتی مردت اون کاررارو نکنه یه جایی مجبوری از خانوادت کمک بخوای تو شهری که بودیم اونجا گاز کشی نبود میشد که ما سه هفته گاز نداشته باشیم چون نمیرفت کپسول و گاز کنه یا اسغالارو یک هفته نمیبرد که هنوز عکسای زباله هارو دارم میشد من از گرمای زیاد تو خونه گرما زده میشسدم کولرو تا وسطای مرداد راه نمینداخت
من فکرمیکنم یهووویی بایدیه انقلاب درزندگیت انجام بدی،طوریکه شوکه بشه ومجبووووور بشه خودش مسوولیت روبه عهده بگیره چون اگه به همین منوال پیش بذه دیگه نمیشه تغییرش داد
سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
گلدونه جدا شدن اصلا درست نیست ببخشیدا کار باباتم اثل درست نیست خودت زندگیت رو درست کن اگه به بالات روت نمیشه بگی به نامانت بگو که زیاد خودشون رو قاطی نکنن به هر سیاستی که شده این کار رو بکن حتما برو خونه خودت حتی اگه اوضاع مالیتون هم خوب تباشه
بیاید مهربونی کنیم تا دیر نشده........
2706