2733
2734

من تو اقدامم امروز موعده پریودیمه ..اون هفته دوبار بیبی زدم منفی بود..امکان داره اونا کاذب باشه؟؟؟...خواهشادعا کنید باردار باشم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اان شاالله باردار بشی خیلی خیلی زود..بچه اولتون و خودتون چند سالتونه؟

دخترم ۶سالش هست دو سال برای دومی اقدام کردم نشده هر دو هم سالم هستیم 

اگه تا قبل از عید باردار نشدم بعد از عید میرم ای وی اف

دخترم ۶سالش هست دو سال برای دومی اقدام کردم نشده هر دو هم سالم هستیم  اگه تا قبل از عید ب ...

ان شالله طبیعی باردار میشی...منم دوماه اقدامم خیلی استرس گرفتم شوهرم قبلا میگفت نمیخام ولی حالا میخاد منم سنم بالا رفته میترسم..۳۳سالمه..اولی رو با اولین اقدام باردار شدم.

ان شالله طبیعی باردار میشی...منم دوماه اقدامم خیلی استرس گرفتم شوهرم قبلا میگفت نمیخام ولی حالا میخا ...

منم دخترم رو ماه اول فقط با دوبار اقدام باردار شدم

اگه خدای نکرده باردار نبودی همین ماه برو از اسپرم و عکس رنگی بده مثل من نذارید دو سال الکی وقت تلف بشه 

میگفتن یه ماما محلی هست خیلی ها رو از روی شکم معاینه میکنه و اگه حتی یه ذره مشکل داشته باشی میفهمه ح ...

حتما ی حکمتی داره پیش خدا...منم خیلی استرس گرفتم شوهرم هر روز میگه باردار شدی باردار شدی 

منم دخترم رو ماه اول فقط با دوبار اقدام باردار شدم اگه خدای نکرده باردار نبودی همین ماه برو از اسپر ...

باشه ممنونم از راهنماییت عزیزم...ان شالله ماه بعد باردار باشید..

2706