2752
2734
عنوان

من دیگه خسته شدم لطفا کسی هست کمک کنه....فیبروم اندومتریوز

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 30 پست

والا من بیشتر از چندین بار گفتم فیبروم.کیست رحم وتخمدان و اون مسائلی که شما گفتید با طب سنتی اسلامی درمان میشه.کسایی رو میشناسم که عمل کردن ومجدد برگشته.چون من خودم فیبروم داشتم و چه درد وعذاب هایی رو تحمل کردم وبا طب سنتی درمان شدم خداروشکر.خدا هیچ گیاهی رو بدون استفاده ودرمان خلق نکرده.ولی ما ایرانی ها متأسفانه فقط دنبال شیمیایی واینا هستیم من دکتر و داروها رو رد نمیکنم خدایی نکرده ولی متأسفانه میزاریم کار ازکار بگذره اونوقت میگیم چیکارکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم، برعکس میگی،مثلا  گوشت گوسفندی چون طبعش گرمه باید استفاده بشه

برایرفیبروم هیچ گوشتی نباید استفاده بشه ربطی به گرم و‌سرذ نداره

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم
نه بابا ناراحت چرا منم میگم این رحم فیبروم سازه 

برو پیج اون ماما رو نگاه کن ببین به دردت میخوره چند سالته و موقع بارداری هم آندومتریوز و فیبروم داشتی

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم
پس این خونریزی لعنتی چه منشأ داره. یکسال قبل عمل فیبروم شدم ولی باز در اومد. اینبار میگن بهتره رحم ...

عزیزم باید موادی که استروژن بالایی دارن  رو حذف کنید و اگر عمل هم کنید فقط علامت بیماری رو حذف میکنند ریشه همچنان پابرجا هست که اونم استروژن بالا هست .

کنجد و تمامی مشتقات کنجد مثل حلوا شکری و آرد و روغن کنجد 

سویا و مشتقات بعدش ذرت و بلال و پفک هر چی که از ذرت هست 

سیاهدانه و بادام که استروژن بالایی دارن لبنیات که داخلش پر از هورمون استروژن هست مرغ های بازار که بهشون دان غنی شده سویا و ذرت میده که پر از استروژن هست رازیانه که حاوی استروژن  بسیار بسیار زیاد هست مطلقا لب نزنید .

باید پرهیز غذایی محکم و سفت داشته باشید گویا چای ترش استروژن رو پایین میاره اما هفته ای سه بار اونم بسیار رقیق و همچنین چای سبز کاهنده استروژن هستند

خون ریزی. زیاد هم مال فیبروم هست 

2706