2733
2734
عنوان

مادرشوهرم غذای شوهرمو خصوصی میزاره جلوش خیلی بهم برمیخوره💔

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 49 پست
ما تو مهمونی ها به همسرم تعارف میکنن گوشت بخور 😅😅 انگار اون مهمانه و من دختر اون خونه هستم 

لابدیاشوهرت خیلی تعارفیه یاخیلی شکموی میدونن گوشت دوس داره تعارفش میکنن😄

حالا توام باید شوهرت همکاری کنه تا مادرشوهرت یاد بگیره کارش اشتباس،مثلا ظرفشو بذاره جلو تو 

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احترام ایجاب میکنه که یکسان رفتار کنن وگرنه به دوست داشتنه مادر دختر هم باید برای دخترش زیاد بکشه بر ...

من نمیگم که مادره دختره اینکاروبکنه..میگم مادرشوهرااینجورین کلا..من عقدم وقتی میرم خونه ی نامزدم اینا مثلات اتاقیم مادرشوهرم شوهرموصدامیزنه میگه بیاغذابخور😐😐منم همینجوری میمونم😐😐🤦‍♀️😂😂ولی خب چیکارکنم همینن دیگه کاریش نمیشه کرد

از صدای گذر آب چنان میفهمم تندتر از آب روان عمرگران میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آرزویم اینست آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست💚🙃😍
همشون همینن ولش کن..مگه مامان توتوروبیشترازشوهرت دوس نداره؟اینم پسرشودوس داره..خودتم بچه داری فک کن ...

معلومه هر کی بچه خودش رو بیشتر دوست داره ولی اگه این منطق درست باشه که نیست پس باید به داماد هم غذای کمتری داد نسبت به دختر ولی این طرز برخورد صحیح نیست 

2731
من نمیگم که مادره دختره اینکاروبکنه..میگم مادرشوهرااینجورین کلا..من عقدم وقتی میرم خونه ی نامزدم این ...

خب فرهنگ غلطیه و باید درست شه اونوقت شوهرتون باید به مادرش تذکر بده که علاوه بر من همسرم هم هست شاید من بچه این خونم و هر وقت گشنم شد راحت بتونم برم اشپزخونه و سر غذا ولی همسر ادم این اجازه رو به خودش نمیده و هوای اونو باید بیشتر داشته باشن حداقل باید به هر دوتاشون تعارف زد