2733
2734
عنوان

قضیه ی این عدد بتا چیه میشه توضیح بدین دوستان....

| مشاهده متن کامل بحث + 1953 بازدید | 52 پست
نی نی فرشته منم 5 روز مونده به پریودیم چند روز شکم درد داشتم خوب شدم دوباره بعد دو روز حالت تهوع و شکم درد و دل پیچه و سردرد رقتم دکتر سونو گرافی کردم گفت سالمی مشکلی نداری دکتر ازمایش خون نوشت ولی نرفتم شوهرم نمیذاره برم میگه ویروسی شد معدت.ب نظر شما من باردارم؟سردرد شدید هم داشتم. چند روز پیش که حدون 12 روز ب پریودی مونده بود بی بی چک زدم منفی بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام،خانما انتظار برای مادر شدن شیرین و سخته ولی به هیچ عنوان عجله نداشته باشین،از منی که تجربه دار اینو بشنوین که تا زمانی که پریودتون عقب نیفتاده و بی بی چک و آزمایشتون مثبت نشده اصلااااا اصلاااااا به علایم توجه نکنین!خیلی از علایم پریودی و اوایل بارداری مثل هم هستن آدمو گول میزنن ضمن اینکه وقتی آدم تو اقدامه بدنش و نظم پری هاش بهم میریزه که طبیعیه و نشونه ای برا اینکه رحم داره آماده میشه واسه بارداری،تازه وقتی انشالله مثبت شد هم هی دنبال علایم نباشین،معمولا همون اول ویار سراغ آدم نمیاد تازه دعا کین اصلا ویار نداشته باشین،من خودم اولای اسفند آزمایشم مثبت شد و از تو عید کم کم حالم رو به بدی رفت،هنوزم که هنوزه که دارم چهار ماهمو تموم میکنم،ویارم کاملا رفع نشده خلاصه اینکه صبور باشین به دور از استرس که استرس خیلی بده
رهگذر سلام.....واقعا راست میگی؟؟؟ یعنی من چون بار اولم اقدام بود..الان پرید نشدم هنوز 26فروردین آخرین پریدی بود تو اردیبهشت اقدام کردیم..والان هنوز پرید نشدم آزمایش دادم منفی بود..توروخدا یعنی برای ماه های بعد اقدام کنم انشاءالله میشه؟؟؟ یعنی میشه؟؟
سلام...امروز دکتر رفتم...و بهم گفت...تنبلی تخمدان دارم...من پریدی هام نامنظم..از مجردی تا الان..منتها محردی هر دو الی سه ماه میشدم. وقتی ازدواج کردم...درماه دوبار میشم..حتی اولکه بینی هم داشتم بهرصورت خفیف..البته ناگفته نماند من 14سال قرص تیرویید میخورم..نودول. تیرویید دارم...دکتر گفت مشکل تو از غذه تیرویید.که پریدی ات نامنظم...وگرنه رحمت وتخمدانها سالم.. حالا بهم قرص داد پرید بشم بعد روز سه پریدی برم پیشش قرص تحریک تخمک گذاری بده. بعد بگه که چه روزهایی نزدیکی داشته باشم...خیلی ناراحتم..اصلا انگار دیگ حوصله ندارم پشیمان شدم.