2752
2734
عنوان

دیروز با خانوادم بحثم شد آیا من مقصر بودم?

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 56 پست
آلیش جان مال منم کوتاه میومد اما الان آتیشی شده بس کنم نیست موندم چکارکنم خانوادمم شوهرمو مقصر میدونن سخته خیلی موندم وسطشون
یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم حق رو بهت میدم.بالاخره مهموناشون بچه که نبودن نتونن تحمل کنن کشنگی رو.ولی بنظرم شما خودتو بیتفاوت نشون بده که حس بد شوهرتون کم بشه.اگه شمام ناراحت باشی اوضاع بدتر میشه.یه مدت رفت و آمد نکن که حساسیت و ناراحتی بخوابه
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
وقتی آدم حساس میشه از کوچک ترین حرکتم ناراحت میشه دقیقا مثل شوهر من هی بی احترامی دیده الان دیگه به همه چیز گیر میده ولی خانوادم همش میگن کار ما درسته
2731
آلیش جان به شوهرت بگو که تماس گرفتن اگه میتونی یجوری غیر مستقیم خواهر یا مادرت پیش شوهرت بگن که اونروز تماس گرفته بودیم و ازین حرفا که رفع کدورت بشه درکت میکنم گلم
یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
اگه أخلاق شوهرت مثل شوهر من باشه با توجیه کردن کار خانوادت فقط اوضاع بدتر میشه و فکر مى کنه دارى کارشونو ماست مالى مى کنى و ازشون دفاع مى کنه بهترین راه اینه که بدون عصبانیت یه جورى با احترام خانوادتو راضى کنى بابت این قضیه از شوهرت عذرخواهى کنن تا قضیه تموم بشه با یه عذرخواهى ساده هیچ کس کوچیک نمیشه البته یه جورى که شوهرت متوجه نشه شما از خانوادت خواستى عذرخواهى کنن
آلیش خودت ناراحت می شی شوهرتم روش زیاد می شه به جاش دستتو پیش بگیر اون ناراحت میشه بگو ما دیر رسیدیم می خواستی زودتر راه بیافتی بگو حق دارن مهمون دارن نمی تونن تا شب منتظر ما باشن بعد خودت علت ناراحتیتو طوری که شوهرت اصلا نفهمه ناراحت شدی به مادرت بگو ولی بازم می گم نباید هیچوقت از پدر و مادرت دلخور بشی
دقیقا بین این لج و لجبازیها فقط ما هستیم که مى سوزیم از هر دو. طرف تحت فشار ولى به نظر من توى این موقعیت ها خانواده آدم باید خیر و صلاح بچه خودشونو در نظر بگیرن و یه کم کوتاه بیان وقتى مى بینن عروس یا دامادشون روى مساله اى حساسه به خاطر دختر یا پسر خودشون هم که شده باید کوتاه بیان