2733
2734

خب الآن ما رو کنجکاو کردی  

☆彡彡   بـہ سوے بے نهایت و فَـراتر از آن! ミミ★                    ____________________________________________                 گروه قرمز   ❤🤍                                                                     ✼  ҉    𝐒𝘵𝘳on𝓰  𝒢𝒾𝓇𝓁    ҉  ✼ .                                                                                     

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دختر همسایه که بود و چه کرد

کسی میداندبرایمان بازگو،کند

مابی خبرانیم

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2731
کلی تایپ کردم داشتم مینوشتم  کم کم میفرستادم کسی، معطل نوشتن من نشه. زود زود میفرستادم

سه ساعت نمینوشتی منتظر بودی بازدید زیاد بخوره

تویی ک هی فندک زدی زیر عکسم،،، دارم میبینمت تو راهرو پشت تختم،،، اومدی وقتی ک داره میره نبضم🖤
و چگونه بر تخت نشست و‌چرا

و چگونه پسرک را گمراه کرد دو نمره

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
نه اینجا چیزای چرت بهترشونه بگم گزارش بزنن یه مشت نفهم

حالا ناز نکن

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
بعضیا مریضن به خدا یه مشت بچه مچه و ... الله اکبر دهن آدم باز میکنن زارتو زورتم نی نی یار تگ میکنن ...

گزارش بزنن 

نی نی یار خودش نگاه نمیکنه که،تاپیک چیه ،،بدون بررسی میترکونن؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
کسی میداندبرایمان بازگو،کند مابی خبرانیم

ده کیسه طلا میدهم به خوش خبران  بشتابید🪙

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴