2733
2734
عنوان

دیگه تاپیک روز زن نزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 41 پست
منم شوهر دارم والا نه کادو خرید نه تبریک گفت نه بروش آورد منم بروش نیاوردم  بیخیال و بیتفاوت

اخه دیگه الان هروز ی مناسبت هست یروز تولد یروز سالگرد ازدواج یروز روز زن یروز ولنتاین یروز عید عروسی مهمونی دیگه بدبخت مردا تو این گرونی خرج خونه رو میرسونن کافیه

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نظر شخصی ام اینه که کادویی که همسرمون میده را تو چنین سایتی نباید منتشر کنیم.

آخه ده نفر غریبه بیان بگن واووو چه عالی و ۱۰۰ نفر غریبه بیان روش آه بکشن فقط نتیجه اش هستش ..

ما به واووو و آه افرادی که غریبه هستن نیازی نداریم .

نظر شخصی بود 🌹

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بسه دیگه از حالا به فکر روز مرد باشید🙂

من مرد متاهل و سن بالام این پنجمین کاربری که میزنم از سال 97 نی نی سایت میام خدا رو شکر مشکلی هم ندارم بیشتر جهت سرگرمی میام اگر کمکی هم از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم چهار تا کاربری قبلیم هم فقط بخاطر دلسوزی و دفاع از حق تعلیق شده هیچ وقت بخودم جسارت مزاحمت و توهین به کسی رو نمیدم به امید روزهای بهتر و سربلندی همه ایرانیان بخصوص خانم ها از جمله خانمم و دخترم
2731

اخه جالبش اینه هیچ کدوم هم راضی نیست یا میگن کیک گرفت گل نگرفت گل گرفت کیک گرفت کادو نگرفت چرا هیچی نگرفت بعد میگن خوب هیچی نگرفت چرا تبریک نگفت 

چرا فقط تبریک گفت ؟!😫😂

دیاپکین اسبق              می خواستم بهار را به خانه ات بیاورم   و دیگر قانع نباشی  به گل های چسبیده به فرش    می خواستم بهار به پیرهنت بیاورم  و  از آنجا سفر کنم  به سرزمین های کشف نشده   اما هر دری باز کردم     پاییز در بادهایش از راه رسید     روی هر پنجره ای دست گذاشتم   زمستان  آخرین تصویر در حافظه اش بود   امروز من و بهار در کوچه ها می گردیم  و سراغت را از خرگوش های مرده در برف  می گیریم.                  

وای اره بخدا نمودن از هر پنج تاپیک چهارتاش برا روز زنه 💔😂

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)
من نظر شخصی ام اینه که کادویی که همسرمون میده را تو چنین سایتی نباید منتشر کنیم. آخه ده نفر غریبه ب ...

با این نظر بشدت موافقم و مطرح کردنی خانوما سریع میریزن سرت که تاپیک مادر شوهر خوبه و فلان باور کنین ی عده از تاپیکا مایه دعوا و بحث تو خونه هاس طرف حالا چه ب دروغ یا راست عکس کادو خونه میزاره یعده فک میکنن اره فلانی حتما شوهرش اینجوریه یا اونجوریه که خریده دعوا شروع میشه تو خونه ها. 

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره

نی نی یار باید این اعنوان رو ممنوع کنه وگرنه تا یک ماه بعد پاره ایم 

تازه ماه بد روز پدر قراره شروع بشه 

چی کادو بگیرم 

من کارو نمیگرم با شوهرم دعوا کردم 

ولینتاین دوست پسرم بهم کادو نداد 🗿

خدا کمکمون کنه

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده! 🙂
نی نی یار باید این اعنوان رو ممنوع کنه وگرنه تا یک ماه بعد پاره ایم  تازه ماه بد روز پدر قراره ...

بنظرتون کادو واسه بابام چی بگیرم 

پدرشوهرم گفت بالا چشت ابروعه نمیخوام بخرم 

ب شوهرم تبریک گفتم جواب نداد 

عکس کادوی همسرم 

با این نظر بشدت موافقم و مطرح کردنی خانوما سریع میریزن سرت که تاپیک مادر شوهر خوبه و فلان باور کنین ...

تازه نقش انرژی ها خیلی زیاده تو زندگی آدمها ...

اصلا برای خود استارترها خوب نیست .اینکه همسرمون کادو خریده را چرا باید نشون بقیه بدیم ؟😁

فلسفی به مطلب فکر کردم 😂

اینستاگرام بر پایه همین چیزاست و فکر کنم افکار من منسوخه 🙃

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اخه دیگه الان هروز ی مناسبت هست یروز تولد یروز سالگرد ازدواج یروز روز زن یروز ولنتاین یروز عید عروسی ...

اره والله منم فقط رو تولدم زومم و کادو هم میده یادشم میمونه ولی روز زن اصلا یادش نمیمونه قبولم نداره

توکل و توسل برام معجزه کرده ...خدایا شکرت بخاطر همه چی عاشقتم پروردگار مهربونم