2733
2739
ازتون آدرس خواستم واسه خرید لوسترهای اتاق بچه شیک که توی وبلاگ بعضی ها دیده بودم ولی هیچ کی نیومد بگه، دیروز مجبور شدم برم لاله زار که فقط یکی دوتا مغازه لوسترهای بچه گانه چند تا داشتند و مجبور شدم یکی بخرم چون خیلی راهم دور بود
هنوز پرده اتاقشو مونده
برای خودت زندگی کن! کسی که تو را دوست داشته باشد با تو میماند. برای دوست داشتنت میجنگد. اما اگر دوستت نداشته باشد به هر بهانه ای میرود...
شیما جان من که دیروز نبودم الانم که هستم هرجا رو نیگاه میکنم یا فروش هست یا تایپک مامان ایلیا. اصلا تاپیکا گم و گور میشن وسط این همه فروش و تبلیغ و ..
خلاصه برای لوستر اتاق چه مدلی دیده بودی؟ اکثر تولید کننده های تخت نوزاد خودشو رو هر مدل لوستر و پرده و این جرفا دارن. من خودم از آپادنا تخت و کمدش رو گرفتم که اونجا هم ساعت دیواری، پرده، چراغ خواب، لوستر و تابلوش رو داشت به سایتش یه سر بزن
مرسی مهناز جونم خدا عمرت بده باز تو تحویلمون گرفتی
برای خودت زندگی کن! کسی که تو را دوست داشته باشد با تو میماند. برای دوست داشتنت میجنگد. اما اگر دوستت نداشته باشد به هر بهانه ای میرود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس لوستر و پرده مورد علاقه مو که میذارم میگه اجازه ارسال این پست وجود نداره
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2728
مدل جدید پرده اتاق خواب و اتاق بچه از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟