2733
2734
عنوان

شنبه انتقال جنین انجام دادم روزششم انتقالم یا روز هفت انتقال؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7620 بازدید | 70 پست
سلام دوست گلم خوبی نه عزیزم منفی شدم انشالله بعد عید میرم انتقال جنین

انشالله انتقال بعدیت مثبته عزیزم

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون فدات شما برنامت چیه عزیزم

منم فعلا اومدم دکتر هیستروسکوپی کردم ..پریود شدم میرم پیش دکترم ببینم مجدد کی باید انتقال بدم...آیا ماه بعدی میشه یا میره واسه بعد عید...

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
منم فعلا اومدم دکتر هیستروسکوپی کردم ..پریود شدم میرم پیش دکترم ببینم مجدد کی باید انتقال بدم...آیا ...

بسلامتی انشالله.الهی که درمرحله بعدی انشالله نتیجه خوب بگیری.شمام میومدی بیمارستان بهشتی اصفهان؟یا با بچه ها دیگه اشتباه گرفتم

بسلامتی انشالله.الهی که درمرحله بعدی انشالله نتیجه خوب بگیری.شمام میومدی بیمارستان بهشتی اصفهان؟یا ب ...

آره بهشتی میرم...الانم بیمارستان بستری ام واسه هیستروسکوپی...دیروز صبح عمل داشتم نمیدونم چرا دیگه مرخصم نمیکنن..خسته شدم

آره بهشتی میرم...الانم بیمارستان بستری ام واسه هیستروسکوپی...دیروز صبح عمل داشتم نمیدونم چرا دیگه مر ...

اخیی عزیزم حالت خوبه الان دردم داری؟فک کردم مطب انجام دادی.ببخشید دلیل انجام هیستروسکوپی چی بود مشکلی داشتی یا تشخیصی بود.دکترتون نقشینه ؟؟

ببخش بابت زیادی سوالاتم

اخیی عزیزم حالت خوبه الان دردم داری؟فک کردم مطب انجام دادی.ببخشید دلیل انجام هیستروسکوپی چی بود مشکل ...

ازبس امروز گریه گردم چشام درد میکنه ومیسوزه 

قربون بزرگی خدا برم اینقد تو اینهمه سال التماسشو کردم وقسمش دادم 😢😢

اخیی عزیزم حالت خوبه الان دردم داری؟فک کردم مطب انجام دادی.ببخشید دلیل انجام هیستروسکوپی چی بود مشکل ...

نه درد ندارم...آره هیستروم تشخیصی بود...دکترم تهرانیه

هیچ استراحتی ندارم کارای خونه رو خودم میکنم پنج شنبه هفته قبل انتقال دادم الان روز نهمم

عزیزم شما نتیجه گرفتین ؟

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                   دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤                    آسنای من دنیامونو بااومدنت رنگی کردی دختر ماهم ۱۴۰۳/۲/۳۰😍🥰🙏❤️خدایا شکرت