2733
2734
کاربریشووو بده

شرمنده عشقم🙃

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکار کردی شوهرت به حرف توئه کادو رو باهم گرفتین؟

نه پول داد خودم رفتم گرفتم 

هیچی همینطوری چون تنها امیدش منم 

از مادرش راضی نیس ی بار میخاستم طلاق بگیریم بخاطر مادرش بهم گفت برگرد طلاق بگیری من مجبورم باز برم پیش مادرم نمیخام دوباره روزهای جهنم سرو بسه 

مادرش واقعااااا اذیت می‌کنه ما رو منم بخاطر رفتار مادرش ازشوعرم دلسرد شدم 

برای موفقیت و سلامتی خوشبختی پسرم ی صلوات بفرستید 
2731
اون کلا ریا کاره ب نظر من خیلی پزیه

کارتون بده ها عزیزم پشت سرش حرف میزنید هر چی هست دوس داشته عکس بذاره خوشحال بوده خوشحالیشو ب اشتراک گذاشته اتفاقا بنده خدا اصلا اینجوری نیست ب نظر من یکم مهربون تر باشیم🌹🌹🌹

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
کارتون بده ها عزیزم پشت سرش حرف میزنید هر چی هست دوس داشته عکس بذاره خوشحال بوده خوشحالیشو ب اشتراک ...

شما مگه میدونی من کیو میگم؟بعدم من نگفتم یکی دیگه گفت من گفتم همونه ک...منم همسرم برام سرویس طلا خرید سبک ۱۶۵۰۰ولی عکس نزاشتم گفتم شاید یکی نداشته باشه بنظرم درست نیست فخر فروشی

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
کادو دادیم فقط ب مادرم ن خودم تبریک گفتم ن شوهرم  ب مادرشوعرمم کلا تبریک نمیگم  کادو هم ن ...

چرا مثلا

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
خب شما بهش تذکر بدید یا ازش بخواهید باید عادتش بدید فردا بچه هاتون هم از شما یاد میگیرن 

میگم که گوش نمیده میگه حوصله اینکارو ندارم 

ولی خدایی هرچی بخوام برام میخره ولی خب کادو یه جور دیگه میچسبه

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
شما مگه میدونی من کیو میگم؟بعدم من نگفتم یکی دیگه گفت من گفتم همونه ک...منم همسرم برام سرویس طلا خری ...

بله عزیزم میدونم کیو میگی مبارکتون باشه عزیزم با دل خوش استفاده کنین🌹🌹

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2706