2752
2734

سلام من پرونده کلاهبرداری داشتم باهاشون

توضیحاتشون عالیه مشاوره هاشون واقعا متفاوته با باقی وکیل ها که رفته بودم.

خیلی رک و راسته! نه الکی میترسوندت نه امیدواری الکی و واهی بهت میدن!

دقیقا اونچه ممکنه برات اتفاق بیوفته رو میگن بهت.دیگه اینکه همه چی رو نظم هست مثلا کار داشته باشیشون پیامک و اینا جواب نمیدن و اگه پرونده جاشون داشته باشی منشی خودش برای توضیحات روند کارت و یا تعیین وقت صحبت تلفنی یا حضوری هماهنگ میکنه و همینجوری نمیشه پا شی بری دفترشون یا هر وقت دلت بخواد زنگ بزنی به گوشیشون!! باید با منشی هماهنگ کنی تا برات وقت بده. البته خودم دیدم که چقد دفترشون شلوغه و واقعا امکان جواب دادن به پیامکو تماسها رو نداره بنده خدا!

نمیدونم چی میخوای بدونی؟

اگه مورد خاصی مد نظرت هست بگو تا بهت جواب بدم

خودم پرونده طلاق توافقی داشتم که رفتم پیششون و یک صلحنامه برام نوشتن و محضر هماهنگ کردن که رفتیم وکالت طلاق گرفتم و مهریمو بخشیدم

خیلی عالی همه چی رو توضیح میدن و مرحله به مرحله کنارم بودن

طلاقمم دادن دو تا وکیل انجام دادن که خودم هنگ کردم اینقد زود تموم شد 😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام من پرونده کلاهبرداری داشتم باهاشون توضیحاتشون عالیه مشاوره هاشون واقعا متفاوته با باقی وکیل ها ...

ممنون خانومی خیلی لطف کردی توضیحاتتون واقعا کامل بود 🌺

نمیدونم چی میخوای بدونی؟ اگه مورد خاصی مد نظرت هست بگو تا بهت جواب بدم خودم پرونده طلاق توافقی داش ...

بیشتر میخوام بدونم کارشون چطوره و اینکه چ پرونده هایی قبول میکنن چ کارایی قبول نمیکنن هزینه هاشون چجوره و اینکه اخلاقشون رو بدونم بیشتر تو این زمینه ها
از توضیحات شما هم خیلی خیلی ممنونم 😊🌺

بیشتر میخوام بدونم کارشون چطوره و اینکه چ پرونده هایی قبول میکنن چ کارایی قبول نمیکنن هزینه هاشون چج ...

اخلاقشون که ماهه واقعا 😊
هم خیلی خیلی جدی هستن هم گاهی شوخن  البته اینم بگم که خداییش وکیل باهوشی هستن
این اواخر هم شبکه خراسان برنامه و مصاحبه داشتن

ببین اگه پرونده مهمی داری یا واقعا کارت برات خیلی مهمه حتما برو پیشش لااقل یک مشاوره برو بگیر

نیازی به تعریف نداره چون معروفه و توی خیلی از تاپیکا معرفی کردنش

من خودم تا نرفتم و از نزدیک باهاشون صحبت نکرده بودم نمیتونستم از روی نظرات متوجه بشم

به هر حال برای یکبار رفتن ضرری نمیکنی

در مجموع وقتی از یکی اینقدر راضی هستن دیگه هی سوال پرسیدنو تاپیک زدن نمیخواد!

ادم یکبار میره پیشش میبینه دیگه!!

سلام من برا پرونده ارث پیششون رفتم که با داداشم اختلاف داشتیم. بهشون وکالت دادم تو همون جلسه اول دادگاه چنان دفاع جالبی کردن که وکیل داداشم کم آورد!!

من واقعا از اخلاقشون و کارشون راضی ام.واقعا هر چی ازشون تعریف شده بی دلیل نیست.البته یه دیسپلین خاصی هم دارن که ممکنه برا بعضیا خوش نیاد اونم بخاطر ترافیک کارشونو دیگه!

مثلا نمیتونی هر وقت بخوای زنگ بزنی بهشون یا هر وقت کار داری پاشی بری دفترشون.البته نوشته رو دیوار دفتر که لطفا با منشی هماهنگ کنید و پیامک ندین به وکیل!

خب دفترشون شلوغه و مراجعه کننده زیاد میاد و قرار باشه جواب همه رو بدن ممکن نیس واقعا!! ولی اگه پرونده تشکیل بدی منشی برات وقت هماهنگ میکنه که تماس بگیری یا گزارش روند پروندتو کامل بهت میدن.دعوتت میکنن دفتر و گزارش کامل میدن و سوالاتو جواب میدن.

یعنی میخوام بگم هر کاری رو نظمو ترتیب و ایناس دیگه.

هزینه ها هم مناسب بود.با توجه به این گرونیا !! خب همه چی گرون شده دیگه اگه قرار باشه ماشینتو خونت گرون شده باشه خب همون اندازه هم دستمزد وکیل بیشتر میشه دیگه و طبیعیه!

هزینه مشاوره‌ هاشونم به نسبت خيلي وکیلای غیر معروف یکی بود تازه کمترم هست!

آدم مثبت و خوبیه.اصراری نداره کارتو حتما بدی بهش.خوب راهنمایی میکنه و در مجموع من از کار با ایشون واقعا راضی بودم.

سلام من برا پرونده ارث پیششون رفتم که با داداشم اختلاف داشتیم. بهشون وکالت دادم تو همون جلسه اول داد ...

مرسی نفس جون‌ ممنونم از اطلاعات مفیدی ک دادی
وقت گرفتم از منشی و رفتم دفترشون
دقیقا همینطور ک گفتی بودن هر کی سر وقت خودش باید بیاد و اگ دیرتر بری ممکنه بهت وقت نرسه! و باید برا ی روز دیگه باز دوباره وقتتو فیکس کنی
خودشون خیلی مهربون بودن تا مشکلمو گفتم انگار ک تمام مشکلاتمو میدونن برام توضیح دادن ک چه راه حل هایی دارم و راهنمایی کردن ک چه کارهایی رو خودم میتونم انجام بدم و چه کاراهایی رو بهتر هس وکیل انجام بده
در مجموع راضی بودم

ممنونم از همه ک وقت گذاشتین و اطلاعاتتون رو با من به اشتراک گذاشتین 😊😍