2733
2739

از دیشب گوشه ی جای بخیه م حس میکنم از داخل انگار چاقو میکشم روش کسی اینطور نبوده ببینه چیه؟در ضمن قرص روکین هم میخورم پسرم هشت ماهشه

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)

چیز سنگین بلند کردی؟

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جای سزارین ااآخرعمرحس میکنی دیگه  ولی چیزسنگین برندار

نه به عکس جای سزارین من بی حسه گاهی حس میکنم میخاره میخام بخارونمش ولی نمیشه انگارازدرونه

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)
نه به عکس جای سزارین من بی حسه گاهی حس میکنم میخاره میخام بخارونمش ولی نمیشه انگارازدرونه

خب همون بی حسیش یه جوریه من بخوام دست یاپارچه ی چیزی بکشم روش دردم میاد

منو و چهارتا دخترام ❣