2733
2734
عنوان

کسی هست که ۳ بار پانکچر انجام داده باشه؟؟راهنمایی میخوام خواهرانه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 23 پست
سلام عزیزم،من سه بار پانکچر شدم، الان هم مشکلی ندارم،پریودام منظمه ،نترس برو ب امید خدا این مرحله هم ...

سلام عزیز..شما چند تا بچه داری..من دو بار پانکچر و هر بار ۲  الی ۳ تا جنین بیشتر نمیشد..که الان دیگه فریز هیچی ندارم..مشکلتون چی بوده

2731
سلام عزیز..شما چند تا بچه داری..من دو بار پانکچر و هر بار ۲  الی ۳ تا جنین بیشتر نمیشد..که الان ...

دوقلو دارم سه سالشونه، سه تا انتقال دادم دو تاش گرفت، 5 تا هم فریز دارم. به امید خدا دامنتون سبز میشه عزیرم، 

من مشکل نداشتم، اسپرم شوهرم کم، موروفولوژی بد، کلا داغون بود اسپرماش. سه بار iui کردم و یکبار ivf منفی شد، بار اخر بیمارستان بهمن رفتم ivf ، خداروشکر مثبت شد

دوقلو دارم سه سالشونه، سه تا انتقال دادم دو تاش گرفت، 5 تا هم فریز دارم. به امید خدا دامنتون سبز میش ...

عزیز شما که فریز داری..من متوجه نشدم یعنی چه جوری پس ۳ بار پانکچر شدی...من بار اول پانکچر ۳ تا جنین که هیچ کدوم نگرفت..بار دوم پانکچر ۲ تا جنین که فقط یکیش گرفت متاسفانه..اگه دوقلو میشد الان راحت بودم مثل شما😔😔

عزیز شما که فریز داری..من متوجه نشدم یعنی چه جوری پس ۳ بار پانکچر شدی...من بار اول پانکچر ۳ تا جنین ...

یکبار پانکچر شدم، ivf ام منفی شد، جنینام هم کم بود، بار دوم 8 تا جنین تشکیل شد، سه تا انتقال دادم، پانکچر بار سوم برای اهدا تخمک ب خواهرم بود

یکبار پانکچر شدم، ivf ام منفی شد، جنینام هم کم بود، بار دوم 8 تا جنین تشکیل شد، سه تا انتقال دادم، پ ...

عزیز تعداد جنین به مرد بستگی داره یا زن؟من ۱۱ تخمک داشتم دفعه اول ولی تحرک اسپرم صفر بود فقط ۳ تا جنین شد

عزیز تعداد جنین به مرد بستگی داره یا زن؟من ۱۱ تخمک داشتم دفعه اول ولی تحرک اسپرم صفر بود فقط ۳ تا جن ...

به هرو بستگی داره، هم کیفیت تخمک هم اسپرم، یکیش سالم نباشه، تشکیل نمیشه، یا گریدش میاد پایین