2752
2734
عنوان

تایپک اون خانومه که دیشب خیانت دید چرا ترکیده آخرچیشد

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 47 پست
منم اسمم مریم آبان ماهیم هستم😁

عشقی من تو مریم گلی😘

یه سر به پیجم بزنید🙋‍♀️همه زیر دویست لباس بچگانه از کیفیت راضی نبودید مرجوع داریم پس خیالت راحته راحت 🌺 بندر ماهشهر 🌺پیج ماکوچیکاشاپ  Makochekashop
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفته بود چراجواب پیامنو ندادی تو بدبخت شدی من چیزیم نمیشه گفته بد ابرومو بردی و ازتون شکایت میکنم ...

چ شل ناموس بود

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
از نظر من نمیخورد دروغ باشه کاش این کاراگاهای سایت بدونن چقد منفورن و چقدر تو مخ

اتفاقا اسم دوتاشون کا الانم اینجان توی خیلی ازتاپیکهای پربازدید میبینم که همیشه هم حرفشون همینه که ما فهمیدیم داره دروغ میگه!!!!

2731
واکنش همه واسه اتفاقا بد یجوره مثلا خود من اتفاق ناراحت کننده ای میفته برام باید با یکی صحبت کنم می ...

اینکه همه آدما مث هم نیستنو قبول دارم ولی اینک بخوای با کسی که آنلاینه حرف بزنی خیلی تفاوتشه تا بیای یجای عمومی مسائل خصوصیو در میون بزاری

گذشته قدرتشو نداره آیندتو خراب کنه
خیانت خیلی زیاده ولی برای زندگی خودمون وقتی پیش اومد اصلا توانشو نداشتیم وقتی دنبال جزئیات میریم این ...

آدم با آدم فرق میکنه،من وقتی عصبانی میشم دقیق تر و با توجه تر میشم وقتی خوشم حواسم ب هیچی نیست

خدایا میشه ی روز بیام نی نی سایت،و ببینم همه از خوشبختی و موفقیت هاشون گفتن منم ب خوشی شما خوش بشم
اتفاقا اسم دوتاشون کا الانم اینجان توی خیلی ازتاپیکهای پربازدید میبینم که همیشه هم حرفشون همینه که م ...

فک میکردم باید بعد از سوتی که تو تاپیک عروسی دادن و حجم منفور بودنشو دیدن عقب نشینی کنن دیدم نه مثل اینکه پابرجان

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

بازم خدا داند ولی خب اینقدر با احساساتم بازی شده و اشک ریختم برای این اتفاقا که بعد فهمیدم طوری که فکر میکردم نبوده که الان تشخیص برام سخت شده

گذشته قدرتشو نداره آیندتو خراب کنه
اینکه همه آدما مث هم نیستنو قبول دارم ولی اینک بخوای با کسی که آنلاینه حرف بزنی خیلی تفاوتشه تا بیای ...

جای عمومی هست اما هیچکس دیگری رو نمیشناسه من خودم خیلی چیزا اینجا گفتم که محال به اشنا گفته باشم خیلیا با غریبه راحتترن

خیلیا غرورشون اجازه نمیده حرف دلشونو به اطرافیان بگن اینجا بین غریبه ها میگن این اصلا دلیل بر دروغ گفتنش نیس

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
تو دلم‌مونده ی بار ی چیزی راست باشه بین کاربرا تا تهشو درنیارن که اره دورغه ول نمیکنن خب ما اینجا می ...

دقیقا منم به چشم سرگرمی نگاه میکنم اصلا درگیرش نمیشم واسه همینم دروغم باشه مهم نیی برام 

ولی اگه واقعا حس کنم دروغه از تاپیک میرم بیرون هیج وقت کامنت منفی نمیزارم تا اعصاب بقیه رو هم بهم ریزم

تاپیک اون خانومم واقعا تا هشتاد درصد باور دارم که راسته

دقیقا منم به چشم سرگرمی نگاه میکنم اصلا درگیرش نمیشم واسه همینم دروغم باشه مهم نیی برام  ولی ا ...

اره واقعا خب وقتی میگید دورغه برید بیرون دیگه چرا باید ثابت شه حتما

میشه لایکم نکنی؟
فحش زشت ناموسی به پدرخودش و خانوم دادا بود اما بنده خدا سانسورش کرد

اینجور مردا وقتی لو برن وقیح تر میشن

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

چقد مابدبختیم که فکر می کنیم همه دارن دروغ می گن ‌.بابازندگیا،رسم ورسوم ورفتارای هرخانواده وهر شهر فرق می کنه بیشتر کاربرا فقط به استارتر فشار میوردن که آره پولاشو بگیر ،اموال روبه اسم خودت کن واله وبله.دیگه نمی دونه بابا بیشتر تبریزیا وضع خوبن ودختر وقتی شوهر می کنه چه از طرف دختر وچه خانواده پسر ساپورت میشن .وبخوان طلاق بگیرن ویا طلاق بدن مشکل مالی ندارن بخوان همدیگر رواذیت کنن واینکه می گن چرا اسی ارومه ودختررو جر نمیده.باباهمه که مثل هم نیستن این دختر تک دختر بوده،تو خونواده اصیل هم تربیت شده .زیر دست مامانش که معلمه ومطمئنن ادب جز اولویت زندگیشون بوده بزرگ شده.والا اگه من بودم شلیطه بازی می کردم.(ما به سلیطه می گیم)اما این بیچاره چی بگه .همه چی خوب وعالی یهو آوار شد زندگی سرش نه آمادگی داشت ونه چیزی ی کم فکر کنم به قضاوت هامون وحرفامون بعد تایپ کنیم.لطفا🙄

.