2733
2734

دخترم نزدیک ۴ ماهشه هنوز ۵ کیلو نشده 

از همون اول اشتهاش کم بود ۳۰ سی سی شیر می‌خورد هربار 

جدیدا ولی تو خواب یکم بیشتر میتونست بخوره مثلا ۶۰ تا یا یه بار هرشب ۹۰ تا

ولی چتد روزه کلا شیر نمیخوره هرچی شیر درست میکنم میریزم دور 😭😭حالم خیلی بده 

چرا گشنش نمیشه 

از ساعت ۱۲ شب تا الان همش ۱۴۰ تا خورده 

یعنی چه مشکلی هست 

دگتر بردمش گفتم ممکنه رفلاکس پنهان باشه ؟ گفت اصلا چیزی به نام رفلاکس پنهان نداریم گفت هیچ علایمی ازش نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر منم دو ماهو نیمشع تازه خون به جیگرم کرد تا شیر خورد چون ببلاک ال اف بهش میدم دوسش نداره اما عاشقه نان یکه

شماهم ببین چ شیری رو دوس داره

چی بهش میدی؟

دختر من اپتامیلم دوس نداش

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....

از دیشب تا الان ۱۴۰ تا خوبه ک پسر من از صب تا شب ۱۴۰ سیسی میخورد وقتی ۵ ماهش بود شش کیلو بود شیرو یه دقعه نده ۳۰ سیسی بده هر دفعه ک میدی 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
دکتر دیگه ببر،، متاسفانه بچه منم همین بود ذره ذره با قطره چکون میدادم به معنای واقعی تا شد یک سال و ...

وای این خیلی کوچیکه با قطره چکان میدم بلد نیست میریزه بیرون همه رو

2738

پستونک از دهنش در بیار اگ شیر نداره مث پسر من عادت میکنه خالیم تو دهنش میکنه و هی تف میریزه و وزن کم میکنه از پنج دیگ باید غذارو شرو کنی اگ شیر خشکیه دیگ با شیر وزن نمیگیره بیشتر باید غذا رو شرو کنی و بدی 

سرلاک برنج هم خوبه چاق میکنه اول فرنی بعد سرلاک 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
دختر منم دو ماهو نیمشع تازه خون به جیگرم کرد تا شیر خورد چون ببلاک ال اف بهش میدم دوسش نداره اما عاش ...

اپتامیل میدادم درسته کم می‌خورد ولی هرجور شده میدادم بهش 

بعدش بیومیل گرفتم ۱ قوطی خورد قوطی دوم اینجوری شده کلا نمیخوره 

از دیشب تا الان ۱۴۰ تا خوبه ک پسر من از صب تا شب ۱۴۰ سیسی میخورد وقتی ۵ ماهش بود شش کیلو بود شیرو یه ...

باورت میشه ۱۵ تا ۱۵ تا دزست میکنم که شیر هدر نره بازم نمیتونه تموم کنه میریزم دور، 😞😞 دیگه دارم دق میکنم از استرس دارم میمیرم که نکنه هنیتجور بمونه 

اپتامیل میدادم درسته کم می‌خورد ولی هرجور شده میدادم بهش  بعدش بیومیل گرفتم ۱ قوطی خورد قوطی د ...

نان یک واسش بخر

نان خوشمزست بچه ها‌دوس دارن

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
2706