2733
2739
عنوان

سطح دغدغه هیچکس مسخره نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دغدغه کسی رو مسخره نکردم.فقط گفتم مسائل اولویت بندی دارن.
ینی درسته یکی دغدغه اش حراست از کیان و عزت خانواده و کشورش باشه و کسی ک دغدغه اش اینه ک رنگ خونه و ماشینش روست کنه،هر دو اینارو بگیم‌ آررره حق با شماس.شما درست میگی،دغدغه مهمی داری بهش برس؟؟
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2742
بچه ها خب ادم واسه همه مشکلاتش ک تاپیک نمیزنه مثلا تا حالا تاپیک نزدم در مورد بیماریم بگم ولی در مورد ترشیو شیرینی غذا زدم😕😕😕
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
فاطمه کی گفته درسته یا اصلا کی گفته هر د یه اندازه مهمن حرف من مخالفت با مسخره کردنه وگرنه من خودم جزو کساییم که دغدغم درس و پیشرفت فکری و کتاب خوندنه....در مراحل بعدیش چیزای دیگه.. حرف و توجه کنین بعد جواب بدین
با بیشترتون موافقم دوستان ولی من اینجا دیدم خوب درسته بعضی, چیزا مسخره بوده واقعا ولی, اینکه هی بگی تو چرا دغدت اینه درست نیست بنظرم
کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
با شما نبودم شایلینا جان کلی عرض کردم در جواب استارتر راستش پیام شما رو ندیدم تازه الان دیدم شرمنده
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2740
نازنین حق با توئه دوستم راستی دندونتو درست کردی؟ اخه فک کنم گفته بودی درد میکنه
فاطمه جان الانم که دارم با, شما حرف میزنم دارم از, درد, به خودم میپیچم ماشالله خرابی, دندونام یکی دوتا نیستن
کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
مثلا دیروز یکی تاپیک زد پوست گردن بچه ام تیره است ازین بابت خیلی ناراختم میترسم بزرگ بشه تیره تر بشه خداییی این جه دغدغه ایه خب بچه است هر آدمی با دیگری متفاوته خدا شاهده من یه دکتر فوق تخصص میرم دکتره پوستش سیاه سیاه خانمم هست دستاش سیاه سیاه اما چه قدد سرش شلوغه و چه قد تو کارش موفقه
لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍