2733
2739

سندروم روده تحریک پذیر دارم یعنی مدام شکمم صدای قار و قور میده و باید همیشه یه چیزی دم دستم باشه بخورم چون به محض یکم گرسنه شدن شکمم افتضاح پشت سر هم صدا میده و آبروی آدمو میبره

حالا قراره یک شیفت (از ساعت۸صبح الی۱۴/۳۰) یه جا برم سرکار توی طبقه ای که ماهستیم همکارام همه مردن فقط سه تا خانومیم توی اون طبقه اون دوتا پررو هستن باهمه میگن میخندن کلا ماسکم نمیزنن ولی من خجالت میکشم ماسکمو در بیارم چیزی بخورم احساس میکنم زشتم و همه برمیگردن نگام میکنن دوست ندارم موقع خوردنِ چیزی،کسی اصلا نگام کنه.حتی برای آب خوردن قمقمه برمیدارم میرم تو سرویس بهداشتی ولی خب خوراکیو نمیشه اونجا برد.میخوام یکم خجالتم بریزه حس میکنم همه زل میزنن به دهنم.

چیکار کنم؟

عکس اصلا نمیتونم بزارم لطفا نگید عکس🙏😢

و اینکه از سال ۹۸ که کرونا اومده حتی یکبارهم بدون ماسک بیرون نرفتم و پیش کسی ماسکمو در نیاوردم :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا خجالت نداره هرکسی زیبایی خودشو داره مطمئن باش این موضوع انقدری که برای تو اهمیت داره برای هیچکس مهم نیست یکم اعتماد به نفس داشته باش عزیزم...از هر چیزی که میترسی برو انجامش بده یه بار که انجامش بدی دیگه اوکی میشی 

2738

منم همین حسو تو مدرسع دارم😐خوشگلما ولی اعتماد ب نفس صفر 

ب نظر من باید از همون اولش خودتو با اعتماد بنفس جلوه میدادی یعنی نباید سخت گیری میکردی و راحت ماسکتو در میاوردی و...

قد۱۷۷   وزن ۵۱.     هدف وزن ۶۵    هرچییی میخورم چاق نمیشم ترو خدا راه حل بدیننن😐💜💙💎❣️💟💛💟💍💛🖤💎
منم اولا سر کار  خجالت های عجیب غریب داشتم.اما الان دیگه از همه راحت ترم حتی حالت نیمه درازکش ر ...

خوشبحالت من قبلا هم سرکار رفتم همینجوریم و از همه معذب ترم 

تو دانشگاهم همینطوری بودم

خیلی😢

یه کوچولو ارایش ملایم کن .اعتماد ب نفست بره بالا

اگر پوستت خوبه فقط ریمل و رڗ کم رنگ بزن

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

خب زشت هم باشی نهایتش بگن چه زشته. چه اتفاقی میفته مگه. فکر کردی اونا میشینن ب قیافه من و تو فکر میکنن .نه بابا مردم یک‌درصد هم براشون مهم نیس ما چه شکلی هستیم .شما خودت الان چقدمیشینی ب قیافه همکارات فکر میکنی

هیچم   هیچ
اصلا خجالت نداره هرکسی زیبایی خودشو داره مطمئن باش این موضوع انقدری که برای تو اهمیت داره برای هیچکس ...

اینقد خسته شدم از دست خودم همش میگم  اگه فکر بد کنن چی اگه مسخرم کنن چی اگه شکمم صدا داد چی اینقد این فکرا رو کردم خسته شدم از خودم دلم میخواد فردا غذا ببرم بخورم

2706