2733
2739

سلام دوستان

من  ۵ هفته و ۷ روز باردارم

راستش. چند روز بیش از حد احساس ضعف گشنگی میکنم وقتی میاد سراغم حالت سرگیجه و لرز خاصی میاد سراغم. با سردرد و تهوع. چیزی میخورم زودی خوب میشم ولی نهایت ۱ ساعت خوبم بازم گشنگی لرز ضعف و..

من ۲ ماه پیش چکاپ دادم قند ناشتام ۱۱۵ بود. و تو رژیم بودم که قندم بیارم پایین که زد و  بر خلاف انتظارم باردار شدم

الانم با وجود این ضعف ها میترسم برنج یا خرما بخورم

هرچند خرما ی بار خوردم زودی حالم بهتر کرد

فردا باز چکام دارم

بنظرتون الان این حالتام برا افت قندمه؟؟؟؟

و اینکه رژیم ول کنم خرما اینا بخورم؟

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رژیم خاصی بهتون دادن؟

نه عزیزم فعلا من  تازه متوجه بارداری شدم .قبلش ک فهمیدم قندم بالاس. باردار نبودم ولی نان سفید برنج سیب زمینی میوه ها شیرین و... حذف کردم کلا

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد
منم هفته ۹ بارداری هستم احساس ضعف دارم دائما ولی سرگیجه نه طوریکه شبا چند بار بیدار میشم یه چیزی بای ...

شما ازمایشات. چکاپ ۳ ماهه اول بارداری دادین؟

نه فک نکنم مشکل باشه اخه منم بعضی اوقات بدجور ضعف میکنم بالام میرم 

میترسم برنج و خرما سیب زمینی بخورم

خرما حالم خیلی بهتر میکنه

2740
جدول چینی چقدر بهش معتقدین؟و درست میگه؟

سر دخترم که درست بود