2752
2734

اینا میخوان ساعتاشون رو بفروشن  یه دستی میزنن پولش رو هم میگیرن خدا خیرشون نده

لبهایم را بالا میکشم برای نشاندن لبخندی بر صورت بی‌جانم، زجر لبخند و دوای درد،تلخی‌ای که به شادی چنگ میزند،تا آن را در آغوش خود محبوس نکنم دست برنمیدارم یک روز او مال خود خود من میشود یقین دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اگه بسته رو آورد تحویل نگیر

به هرکس هم زنگ زد به این راحتی آدرس ندید 

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
سلام عزیزم خدا خیرت بده شما برای رفلاکس و گلودردتون چیکار کردین خوب شد ؟ بعد یه طرف گلوتون بود ؟&nbs ...

سلام عزیزم

من سرخکرده رو کلا قطع کردم،بعد غذا مخصوصا ظهرها نخوابیدم،سیب زمینی سرخکرده اصلا نخوردم،آش دوغ و عدسی نخوردم،دارو هم شب فاموتیدین،صب ازونیوم ۴۰ میخوردم،مال من واقعا شدید بود،صدامو کلا میگرفت،نمتونستم آب دهنمو قورت بدم