2737
2739

تا جایی ک میدونم برای کاشت ناخن و لاک و ناخن مصنوعی نمیشه. 

ولی مژه رو مطمئن نیستم. بهتره تو گوگل نظر مرجع تقلیدتو سرچ کنی. همون طور ک برای هاشور ابرو اینا گفتن مشکل نیس. شاید برای مژه هم مشکل نباشه

سلام گلم.کاشت ناخن که قطعا خیر نمیشه.نه میشه نمازخوند ونه میشه غسل های واجب رو انجام داد.در مورد مژه شبهات متفاوته.بعضا میگن که میشه وضو گرفت وبعضا میگن که نمیشه...پس احتیاط واجب میگه که کلا انجام ندیم بهتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاشت مژه هم نمیشه چون روی پلک رو میپوشونه حتی سر سوزنی هم نباید مانع باشه وگرنه وضو و غسل درست نیست💝🌷

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
2731

اگه طبق دستورات قران بری نه قبول نیس

اگه به حرف مراجع بری میگن ایرادی نداره(از جانب خدا حکم جدید میارن)

اگه مهم دلته که هرجور دوس داری انجام بده

دل اگر خوش خبری پیش کسی جار نزنباید این را بنویسند به پیشانی من
2740

مژه رو باید از مرجعت بپرسی ولی ناخن نه

اصلا قضیه نیت نیست

تو برای نماز باید وضو داشته باشی

وقتیم آب به ناخونات نرسه یعنی وضو نداری

یا نماز بدون وضو که قبول نیست!

نه وضوت درسته نه غسلت

چون میخواستی فوضولی کنی ببینی چی نوشتم فرداشب میام میخورمت😐🩸😐

عزیزم وجود هرگونه مانع  جایی از بدن ک  میخوای غسل و وضو بگیری  مشکل داره 

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
تا جایی ک میدونم برای کاشت ناخن و لاک و ناخن مصنوعی نمیشه.  ولی مژه رو مطمئن نیستم. بهتره تو گ ...

شوهر دوستم طلبه اس 

خانمش میخواست ‌کاشت مژه انجام بده گفتش ک کاشت مژه اشکالی نداره

2706