2733
2739
عنوان

خشگلا اسم قشنگ واسه گیم نت داداشم پیشنهاد میدین🥺❤

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 22 پست
چقد هزینه کرده واسه گیم نت؟

۵۰۰ 

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

علی گیم 

تک گیم 

پوتک گیم

تو که باشی پیش من خنده به دردا میزنم حتی اون لحظه که از شکنجه ها جون میکَنم تو دلیلِ سبزِ ریشه امی تو خاک این کویرچرا خم شه قامتم، زرد بشه روح و تنم؟که جواب موندنم، اَرّه سر ساق شداگه فردایی باشه من با تو می سازمبرد من وقتیه که به تو می بازم توی این روزای شوم، شده کل آرزومروز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت بین دستات برسم به اوج پروازمبا لبات فاتحه ی هر غمیو می خونم من به آرامش وحشی چشات مدیونمیه پناهنده ی ترسیده ی تنهام اماپشت مرز تن تو تا به ابد می مونم منو از این غم جاودانه آزاد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گیم سونیک

گیم شاپ

گیم جِیمز

گیم رایت

گیم رِگُور

گیم لند

گیم پلی

😐 

گیم پیت

گیم پت مت 

گیم شیفت

گیم بیگ

گیم کلش

گیم بنگ

گیم پلاس

قهرمان زندگی خودت باش    حدیث چشم مگو      باجماعت کوران
2728
مغازه از خودش ؟؟؟؟

نه اجاره

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
گیم سونیک گیم شاپ گیم جِیمز گیم رایت گیم رِگُور گیم لند گیم پلی 😐  گیم پیت گیم پت مت& ...

عزیزم مرسی که وقت گذاشتیی😍❤

پس چه خوب که با ۵۰۰ شده انشالله که پر برکت باشه از صمیم قلب

اره از شانسشم دلار شد ۴۰ تومن

خیلی خیلی ممنونم عزیزم دعا کنید کارش بگیره واسش جوونه میخواد ازدواج کنه🥺❤

2738