2733
2734
هر کی دوست داره بیاد تعریف کنه مشکلی نداره طولانی بشه خیلیا دوست دارن بدونن وقتی فهمیدید حامله اید چه اتفاقایی افتاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوست دارم بخونم خودم هنوز مامان نشدم
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2731
من دل درد شدید داشتم رفتیم نصفه شب دکتر میخواست دارو بده گفت بارداری گفتم نه ( همسر من خیلی مراقب بود) گفت تا مطمین نشدم دارو نمیدم آز نوشت همونجا نشستیم ساعت یک صبح جواب داد باردارم همسری اصلا باور نکرد اومدیم خونه گفت تا سونو ندیم باورم نمیشه دو هفته وایسادم رفتم سونو خودشم اومد اصلا باور نمیکرد با اینکه نمی خواست خیلی خوشحال بود رفتیم کیک و گل برام خرید
سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 
پارسال همچین موقع هایی بود فهمیدم باردارم صبح بود ساعت شیش رفتم دستشویی و بی بی چکی که هیچ وقت فکر نمیکردم دو خط بشه رو استفاده کردم وقتی دو خط اومد چشای خوابالودم چهارتا شد و سریع دویدم و شوشو رو بیدار کردم گفتم مثبته بنده خدا خوابالود بود گفت برو اشتباه شده! چند روز بعد آز دادم و جوابشو شوشو رفت گرفت اقاهه گفته بود برو شیرینیو بخر و شوهرم میگه هنوز شوکه ام خیلی ذوق کرد
من روبروی شوهرم نشستم آخر شب...هر دومون هم تو وایبر بودیم ...براش پیام دادم ..شنیدم خیلی بابای خوبی هستی..منم دارم میام پیشت ... خلاصه اونم خوندو منم تپش قلب که الان چی میگه !!!!! ایشونم در آرامش فرمودن اس قشنگی بود منم مجبور شدم عکس بی بی چک رو براش بفرستم ..تازه باورش شد ..وکلی ذوق کرد
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
2706