2733
2734
عنوان

کتک کاری با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4994 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای  دیونه شدی حالا فکر کردی جدا بشی خیلی شادی  تمام نگاه ها روته !!!!  بشین زندگی ...

بخاطر غذا نبود از اون شروع شد طبق معمول شروع کرد در مورد خانوادم گفتن منم صدام رفت بالا اون حمله کرد یعنی هیچ کاری نکنم وقتی روم دست بلند کرده بشینم زندگیمو بکنم انکار ن انگار

زندگی بالا و پایین داره 

روزهای خوب روزهای بد 

انقدر زود جا نزن شاید حرفهای همسرت بشنویم تو مقصری الان عصبانی هستی حق میدیم بهت کارش اشتباه ولی حتما شوهرت کارهای خوب داشته 

پس فعلا ناراحت باش عصبانی باش ولی جایی نرو به خاتواده ات نگو بذار زمان بگذره

بارفتن قهر و گفتن  طلاق حرمت ریخته میشه و دیگه براش عادی میشه

مگه آمدی بری 

کی گفته زندگی فقط عشق و حال  

2731
زکی ما صبح تا شب کشتی میگیریم باهم با ی معذرت خاهی کوچیک فراموش میکنیم نمیشه که تقی به توقی خورد بگی ...

ما هرشب دعوا داریم فرداش تو بغل همیم ! تازه بیشتر عشقمون زیاد میشع قدر همو میدونیم 

میگن زن و شوهر دعوا کنن ابلهان باور کنن !!!

خوب اصلا غلط کرد دست رومن بلند کرد می‌خوام ادب بشه ک دفعه اولش بشه دفعه اخرش

خخخخخ مثلا با مهر اجرا گذاشتن خیلی میترسه !!!! میره برات خانم بازی میکنه اتیش بگیری تازه میدونی قاضی اجازه میده ک بره زن صیغه کنه !!! بشین خنگ نشو

بنظرم تو اعصبانیت تصمیم نگیر اول اروم شو درباره این مسئله با هیچکس حرف نزن واز دعواتون نگو تا از مشاور های اشتباه پیشگیری کنی بیشتر فکر کن و با یک مشاور انلاین صحبت کن هر تصمیمی که بخوای بگیری قراره از الان تا اخر عمرت رو تحت تاثیر قرار بده پس کاملا با چشم باز حرکت کن توی اعصبانیت همه ما حق به جانب پیش میریم خودت رو جای همسرتم بزار و با دید اونم به قضیه نگاه کن با دیدی کاملا بی طرف 

من که باور نکردم چون دقیق معلومه ماروگرفته..وگرنه یه زن ۲۹ساله بخاطر یه دعوا حرف طلاقو پیش نمیکشه

عزیزم زود قضاوت نکن من خیلی کلی توضیح دادم جریانو وگرنه خودمم میدونم با چارتا داد و بیداد و دعوا آدم جدا نمیشه ولی دست بلند کردن رو زن خط قرمز من ک اونم ردش کرد

بخاطر غذا نبود از اون شروع شد طبق معمول شروع کرد در مورد خانوادم گفتن منم صدام رفت بالا اون حمله کرد ...

ببین بری دادگاه اول قاضی حکم تمکین بهت میده.      هه ! 

بعدم به شوهرت اجازه میده زن بگیره …هه ! 

پس بشین سر جات 

همه دعوا دارن فک کردی همه هر شب قربون هم میرن 

نخیر جانمممم همه دعوا دارن ! 

عه مثلا بگه شام نخوردیم قاضی مهرو میخام  مگه بچه بازیه دادگاه !!!!!

گفتم بخاطر غذا نبود از اون شروع شد حرص چند روزمون خالی شد ک یکدفعه حمله کرد بهم بنظرت عادیه دست رو زن بلند کردن؟؟؟!!!!!

ببین بری دادگاه اول قاضی حکم تمکین بهت میده.      هه !  بعدم به شوهرت اجازه مید ...

میدونم منم با دعواش مشکلی ندارم اصلا داد میزد یا میزد وسیله میشکوند چرا باید رو من دست بلند کنه غلط کرده