2733
2734
چرا کافیه  یعنی هیچ اشاره ای به عاقبت رابطتون تا حالا نکرده ؟

چرا میگه میام و فلان ولی کی و چه موقع رو نه نمیگه

همین مشخص نکردنش باعث شده بحثمون بشه توی این یک سال فقط بابت همین موضوع بحث داشتیم در هیچ مورد دیگه ای اختلافی نداریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدشم وقتی اعتراض میکنم میگه این غر ها و بهانه های الکی دوست داشتن رو خدشه دار میکنه!

شاید اون قصد ازدواج نداره ... غر نزن مقتدرانه برو خواسته تو بگو و واسش شرط بزار 

2731

بگو تو این مدت با هم بودیم شناخت به دست اومده و درست نیست بیشتر از این ادامه پیدا کنه از این به بعد راه و منو جداست چون من برای ایندم برنامه دارم نمیتونم بیشتر از این بلاتکلیف باشم 

بگو مثلا تا کِی وقت میخوای؟

و شرط کن نمیتونی تو یه رابطه بی هدف بمونی

چون زمانت از هر چیز واست مهم تره

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
بعدشم وقتی اعتراض میکنم میگه این غر ها و بهانه های الکی دوست داشتن رو خدشه دار میکنه!

وقتی بهت میگه صبر کن یعنی شرایط ازدواج نداره ولی تو رو واسه ازدواج میخاد. اگه نخان ازدواج کنن میگن مثلا رل سابق من همون اول گفت قصد ازدواج ندارم.

چرا میگه میام و فلان ولی کی و چه موقع رو نه نمیگه همین مشخص نکردنش باعث شده بحثمون بشه توی این یک س ...

اگه سی سال یا بالاتری به اندازه کافی عاقل هستی که نتونه بازیت بده 

خیلی رک بگو ، شما دیگه وقت نداری اونقدر که دو سه سال با این سرگرم بشی بعد بگه به هم نمیخوریم ، تکلیفتو روشن کن و اگه بهانه آورد ولش کن اگه بخوادت میاد خودش

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 
هم خونه داره هم ماشین هم کار

اسی خواهره من متولده ۶۷ بعد یکی از دوستاش یه نفر بهش معرفی کرد پسره متولد ۶۶ از ۲۴ سالگی باهاش موند تا همین یسال پیش یه دور قبل کرونا مادره پسره اومد خونمون یعنی اذر ۹۹ بعد دیگه نیومدن تا خرداد ۱۴۰۰ که با مادر و پدره و خودش اومدن دسته گلی که اورده بودن با وانت آورده بودن انقدر که بزرگ بود خودشونم وضع مالیشون خیلی خوب بود پسره بعد از اینکه مامانش سری اول اومد با خواهرم میرفتن جهیزیه میخریدن دیگه از خرداد ازشون خبری نیست که نیست 

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 
2706