2733
2734

مامانا دخترم چهار ماه و شش روز داره. ظاهراً سالمه و علایم رفلاکس نداره خوابش بد نیست تنها مشکلم اینه که تو خواب سینه را میگیره. شیشه هم اصلا نمیگیره ها کار کردم وزنشم چهارماهگی بردم کم بود. شک دارم ب رفلاکس پنهان دکتر خوب هم در دسترس ندارم غذا شروع کنم درست میشه؟؟؟

باید ببری دارو بخوره حتما وگرنه پدرش درمیاد من خدای رفلاکس هستم بس پسرم اذیت کرد و دکتر بردم دارو حتمااااا بده تو بیداری میخوره غذا هم بدی بهتر میشه به شرط دادن دارو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میتونی امتحان کنی

فقط لعاب برنج نده

از روزی یکبار فرنی ساده شل اونم یک قاشق شروع کن

کم کم تعداد وعده رو بیشتر و مقدار غذا رو هم بیشتر کن..

فعلن این ماه جز فرنی و حریره بادوم چیز دیگه ای نده

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2728

برای دختر من هیچ فرقی نکرد راستی اینو بدون با شروع غذای کمکی وزنگیری سرعتش کم میشه یعنی هرچی تاحالا وزن میگرفته از الان به بعد کمتر میگیره ترجیحا بزار همون شش ماهگی

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
باید ببری دارو بخوره حتما وگرنه پدرش درمیاد من خدای رفلاکس هستم بس پسرم اذیت کرد و دکتر بردم دارو حت ...

من نمی‌دونم از چی بهونه میگیره پستونک حاضره میک بزنه ولی سینه نه موندم چشه خودم شک ب رفلاکس پنهان دارم ولی علایم ندارع

2740
من نمی‌دونم از چی بهونه میگیره پستونک حاضره میک بزنه ولی سینه نه موندم چشه خودم شک ب رفلاکس پنهان دا ...

اگه دارو بدی تا ده روز تو بیداری میخوره اینو تجربه منه مادره که یه بچه رفلاکسی پانزده ماهه دارم

چه علایمی داشت؟

دختر من ۴۰ روزش بود حدودا که شروع شد،شیر نمیخورد حتی ۸ ساعت هم شد که شیر نمیخورد،اسیدمعدش زیاد بود که خیلی اذیتش میکرد، خدا خیر بده دکترش دارو داد آب رو آتیش بود، از ۵ ماهگی هم که غذاش شروع شد دکتر گفت داروش حذف کن ،مشکل  گوارشش هم حل شد،آخه کلا از بدو تولد تا موقع  شروع غذاش گلاب به روت اسهال بود بعد ۵ ماهگی درست شد

البته الان دخترم ۷ سالش 😊😊