2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه ای که دوتا پسر توش باشن همیشه جنگ و کتک کاریه خواهرزاده های من مثل تام و جری دایم دنبال زدن همدیگن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731
خخخخخ میخوای نباشم تا برم خواهر جونم🖤😈

امضات زیادی قشنگه

کاربری قبلا دست دو نفره بوده الان فقط دست منه🌷✨.... نی نی سایت از سرزمین عجایب هم عجیب تره یهو میای میبینی پدرشوهر و خواهر شوهر با همن  
واقعا همه اینجورین

هر کی دور و برم دیدم اینجوری بوده همه مادرا هم شاکی ان

خیلی حرفا شنیدم ولی خندیدم فکر کردن نفهمیدم ولی کسی ک یک بار زخم خورده دفعه دوم عاقل تر میشه شکستی ک باعث شده شجاع تر بشی خودش نعمت بزرگیه 
ممنون فکر روش خوبی باشه

طبیعی ک با هم بحث و دعوا دارن..

ولی اینکه مدام یکی گریه کنه و هی بگه ماااامان 

آدم رو کلافه میکنه..

دخترام ک با هم دعوا کنن بشون میگم حق ندارید با هم بازی کنید ک زودی میگن مامان ببخشید..یا بشون میگم ۱روز حق ندارید کمد اسباب بازیا رو باز کنید..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
واقعا همه اینجورین

آره عزیزم من خودم خواهر بزرگم با ملاقه مامانم میزدم  

کاربری قبلا دست دو نفره بوده الان فقط دست منه🌷✨.... نی نی سایت از سرزمین عجایب هم عجیب تره یهو میای میبینی پدرشوهر و خواهر شوهر با همن  
امضات زیادی قشنگه

فدات شم جانم🖤🖤🖤😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈