2752
2734
عنوان

مهمانی یا غارت؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2887 بازدید | 66 پست

من اینور خجالت کشیدم

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اه اه اه مثال این ادما رو دیدم منتهی تو عروسی نه مهمونی 

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا غم از دلت برداره و غرق در شادی بشی(با آی وی اف مامان شدم🥰)نی نی یار با حرف حق مشکل داری؟!😏از سال ۹۲اینجام و‌هزار باری مورد عنایت نی نی یار قرار گرفتم😒اگه یه جا باهات بحثم شده یه تاپیک دیگه دارم رو کامنتت نظر میدم بدون اصلا به نام کاربریت توجه نکردم والا برام اهمیتی نداری🥴❌لطفا آقایون و افراد زیر ۱۸سال منو ریپلای نکنن ممنون❌وزن فعلی ۸۶/۲۰۰      هدف اول ۸۰      هدف دوم ۷۶   هدف سوم ۷۲  هدف چهارم ۶۸  حذف
2731

همسرم میگفت ی همکار داره خانواده  عموش اینجورین هرچی میارن تا ته میخورن حتی اگه جا نداشته باشن اما میری خونه شون غذا کم میزارن . یاد سریال دودکش افتادم ک پدره گفت تا میتونید بخورید ی چایی نبات بخوردید روش  میشوره میبره 😂

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘

یاد یکی از بستگان افتادم حتی تا شیرینی و ترشی و شوری ک مهمونای دیگه برای ما اورده بودن رو‌ برداشت با خودش برد و من حتی ی قاشقم‌از اون ترشی نخوردم🫤🫤

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
2706