2737
2734

آره فکنم بشه

چون متیل ضد التهاب قوی هست و چون پریود و تخمک گذاری توی بدن شبیه یه التهاب هستن احتمالا اثر منفی روی اینا میذاره 

اطلاعاتم دقیق و موثق نیست💕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسم دختر شیک و‌ تک و ب روز بهم پیشنهاد بدین ممنونم❤️۱۴ مرداد ۱۴۰۲ بیبی چکم مثبت شد🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره فکنم بشه چون متیل ضد التهاب قوی هست و چون پریود و تخمک گذاری توی بدن شبیه یه التهاب هستن احتمال ...

خیلی سرچ کردم و انگار بی تاثیر نیست شما درست میگی، اما من می‌خوام باور نکنم🥺

بله کورتون هست ولی عوارض خودشو داره

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2740
میدونید تا چند روز تاخیر داره؟

نه 

چون این تاخیر اختصاصی عوارض امپول نمیتونه باشه احتمالا از عوارض اونه رو بدن هر کسی نسبت به شرایط اگ عوارض نشون بده فرق داره....

احتمال اینم هست ک اصلا ربطی به آمپول نباشه شاید باردارید یا کیست دارید و....

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
نه  چون این تاخیر اختصاصی عوارض امپول نمیتونه باشه احتمالا از عوارض اونه رو بدن هر کسی نسبت به ...

ممنون عزیزم ۳ روز از موعدم گذشته ، از ترس بیبی چک نمی‌خرم ، میترسم خودمو امیدوار کنم ولی همش میگم کاش از عوارض آمپول نباشه و باردار باشم😢