2752
2734

خودم اره و رفتارشم بشددت مشکوک بود

هر از گاهی پیام میداد ولی تا حواب میدادم دیگه سین نمیکرد میرف چن روز دیگ سین میزد

درساشو بهونه میکرد با اینکه کل روز انلاین بود

و اینکه اگ پیام نمیدادم خودش بعد چن هفته پیام میداد منظورم اینه ک من شروع کننده نبودم با این حال سین میزد جواب نمیداد یا دیر جواب میداد

منم متقابلا مقابله ب مثل کردم ینی سعی کردم مثه خودش باشم ک گف چیزی شده سین نمیکنی؟ بعد منم با احترام توضیح دادم 

باز درساشو بهونه کرد و گف از این ب بعد سرم خلوته وقت بیشتری داریم برای حرف زدن

ولی رفت ک رفت😐و الان سه ماه از اون جملش میگذره...

اینم بگم خیلی درسخون بود و تک رقمی بود تو کنکور... ولی این دلیل نمیشه چن ماه نتونه خبر بگیره

و در واقع یجورایی محترمانه پیچوند منو😄

شمام اگ براتون پیش اومده تعریف کنید

عاشقان واقعی از دوری معشوقشان گلایه نمیکنند،بلکه هر دوری و کج‌خلقی از طرف او را به فا.ل نیک تعبیر می‌کنند🥲کاش دست کم شعری خوانده بودید!یا در خانه گربه ای نگه می‌داشتیدشاید آنوقت کمتر دنیا را می‌آلودید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

با این تفاوت که مال من درس نداشت کارش سنگین بود ولی خب شبا همش انلاین بود و پیامای منو سین میکرد و بعدش اف میشد و اصلا جواب منو نمیداد همش بهونه میاورد بعد 7 ماه رفت کلا هیچ خبری نداشتم ازش دو ماه گذشت شنیدم ک ازدواج کرده