2737
2734
سلام.میخام از فردا پسر 2 سالمو ببرم میخام بدونم در چه حده
محمدامین مرد کوچولو، من خیلی دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهرانپارس هم داره ؟ کجاش ؟ من دخترم رو اردیبهشت شهرک غرب میبردم ..چهار ترم مادر و کودک 1 تا 2 سال .. چهارترم هم 2 تا 3 سال.. بسیار عالی بود.. کلاسهای دیگه هم داشت مثل نقاشی و شنای مادر و کودک و مفاهیم ریاضی که من ثبت نام نکردم اما دوستهام که میرفتن خیلی راضی بودن
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
2728
تهرانپارس هم داره ؟ کجاش ؟ من دخترم رو اردیبهشت شهرک غرب میبردم ..چهار ترم مادر و کودک 1 تا 2 سال .. چهارترم هم 2 تا 3 سال.. بسیار عالی بود.. کلاسهای دیگه هم داشت مثل نقاشی و شنای مادر و کودک و مفاهیم ریاضی که من ثبت نام نکردم اما دوستهام که میرفتن خیلی راضی بودن
بله سمیرا جان داره الان شماره تماسش رو برات میذارم.منم امروز برای اولین بار پسرمو بردم راضی بودم.09383234043.پایینتر از فلکه دوم تهرانپارس
محمدامین مرد کوچولو، من خیلی دوست دارم
2738
ونوس عزیز میشه بگی چطور بود؟ منم امروز تلفنی ثبتنامش کردم.اصلا مکانش روندیدم.همش دلشوره دارم میگم نکنه تمیز و مرتبو نباشه یا مربیهاش مثه شعبه شهرک غرب نباشن که دیگه همسرم راضی نمیشه به هیچکدام از این موسسه ها.
خدایا ممنون که همیشه کنار من و همسر و دخترم هستی