2733
2739

شوهرم اصلا دوستم نداره الان دو روزه هی سر چیزای الکی دعوا میکنیم بعدش امروز رفتم بغلش کنم دستاشو کشید گفت برو انور بعد میخواستم شوخی کنم با سیلی دوتا زد به صورتم الان تو اتاق دارم گریه میکنم حتی نمیاد ارومم کنه دلم خیلی شکسته خسته شدم از این زندگی انشالله یا اون بمیره یا من راحت شم نه محبتی میکنه نه چیزی فقط بهم میگه هیچ کاری بلد نیستی یا فقط عیب و ایرادامو به رخم میکشه دلم خیلی گرفته نمیتونم خودمو آروم کنم اصلا😭😭😭

میشه برا سلامتی دوقلو هام صلوات بفرستید🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش میدونستم الان چیکار کنم بهتر میشی ...  چیکار کنم یکم حالت بهتر بشه ؟

فقط برام دعا کن خدا بهم صبر بده که بخاطر دوقلوهام بتونم تحملش کنم

فقط برام دعا کن خدا بهم صبر بده که بخاطر دوقلوهام بتونم تحملش کنم

عزیزم یه چیز کلی گفتی یه مشکل خاص نگفتی که چرا شوهرت به نظرت اینکارو میکنه از چی ایراد میگیره کمکت کنیم که

کوچولوم قدم های کوچیکت روچشامون خوش اومدی به زندگی منوبابایی
2740
عزیزم یه چیز کلی گفتی یه مشکل خاص نگفتی که چرا شوهرت به نظرت اینکارو میکنه از چی ایراد میگیره کمکت ک ...

نمیدونم خودمم چه مرگشه ولی میفهمم دیگه هیچ ارزشی براش ندارم و دوسم نداره

ایتا نصب کن توی جستجو بزن مسیر موفقیت

وارد کانال شو ویس ها رو گوش کن 

اگه بتونی دوره رو بخری  زندگیت از این رو به اون رو میشه اگه نمیتونی همون ویس های رایگان رو گوش کن خیلی روت تاثیر مثبت میذازه دیگه منتظر نمیمونی کسی بیاد حالتو خوب کنه خودتو به این و اون بند نمیدونی خودکشی که هیچ دوست داری 100سال هم به عمرت اضاف بشه که لذت ببر یامتحان کن 

ایتا نصب کن توی جستجو بزن مسیر موفقیت وارد کانال شو ویس ها رو گوش کن  اگه بتونی دوره رو بخری ...

باشه خیلی ممنونم

نمیدونم خودمم چه مرگشه ولی میفهمم دیگه هیچ ارزشی براش ندارم و دوسم نداره

مگه میشه ندونی واقعا برام قابل درک نیست ...ببین گرونی بهش فشار آورده مثلا یا از تو توقعی داشته انجام ندادی ناراحته باید بفهمی اینجور که نمیشه برفرض رفتی دادگاه پرسیدن مشکل چیه چی میخای بگی؟ خدایی نکرده....

کوچولوم قدم های کوچیکت روچشامون خوش اومدی به زندگی منوبابایی
2706