2737
2734

من ماه پیش چندروز قبل از موعد پریودم قرص LDمیخوردم و برای اینکه پریودمو به تعویق بندازم چندروز خوردم یعنی کلا یه ورق رو فکر کنم یکی دوتاش مونده بود که دیگه نخوردم

و بعد ۱۴ آذر پریود شدم تو اولین یا دومین روز از پریودم رابطه داشتیم و محافظت شده نبود بعدش قرص اورژانسی خوردم بعد دوباره دقیق یادم نیست تو چهارمین یا پنجمین روز از پریودم باز رابطه ی محافظت نشده داشتیم و من بعد رابطه باز هم قرص اورژانسی خوردم

من همیشه پریودهام ۷ روزه بود ولی اون سری ۱۰ روز طول کشید

ولی الان که ۱۳ دی هست هنوز پریود نشدم

دیر شده به نظرتون؟ممکنه باردار باشم؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
میدونی بدنتو داری داغون میکنی با قرص اورژانسی؟  خب جلوگیری کن، تاخیر تو پریود از عوارض قرص اور ...

بعد از دو سال اولین بار بود که پشت هم قرص اورژانسی خوردم

یعنی حامله نیستم؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از دو سال اولین بار بود که پشت هم قرص اورژانسی خوردم یعنی حامله نیستم؟

نمیدونم،اگر از موعدت گذشته بی بی چک بزن

تو پریود که دکترا میگن اصلا رابطه نداشته باشید، احتمال بارداری کمه ولی عفونت زیاد

2728
نمیدونم،اگر از موعدت گذشته بی بی چک بزن تو پریود که دکترا میگن اصلا رابطه نداشته باشید، احتمال بارد ...

درسته عزیزم ممنونم ازت

سلام ببخشید مزاحمتون شدم 

شما کاربری جدید @ماهک۷۵ میدونید چیه 

چون من قبلا تاپیک هاشو دنبال میکردم بعد اومدم دیدم کاربریش ازبین رفته 

بعد شما همیشه بهش مشاوره میدادید 

گفتم شاید کاربری جدیدش بدونید 

سلام ببخشید مزاحمتون شدم  شما کاربری جدید @ماهک۷۵ میدونید چیه  چون من قبلا تاپیک هاشو ...

سلام عزیزم نه متاسفانه نمیدونم اتفاقا منم دیدم که کاربریش ترکیده خیلی ناراحت شدم!

خواهشا اگه پیداشون کردین به منم بی زحمت اطلاع بدین

2738
باشه عزیزم  اما فکر نکنم دیگه بتونم پیدا کنم

ممنونم عزیزم

اخی چی بگم ان شاءالله که حداقل هر جا هست خوشبخت و عاقبت بخیر باشه