2737
2739
سلام نه اینکه نخوام ولی خب نیست کسی که مثل خودم باشه و اخلاقش بهم بیاد نیست . شما چیکار میکنید و چطوری دوستی که باهاتون جور دربیاد و پیدا میکنید ???? موندم واقعا . آخه تو این شهر غریبم خیلی احتیاج به یه دوست خوب دارم .
زندگی به من آموخت همیشه آماده دفاع از حمله احتمالی کسی باشم که به او محبت فراوان کردم !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا دور و بریای من که همشون کلی دوست دارن . نمیدونم والا چطوری پیدا میکنن خوش به حالشون واقعا .
زندگی به من آموخت همیشه آماده دفاع از حمله احتمالی کسی باشم که به او محبت فراوان کردم !
2728
من ظاهرا کلی دوست و اشنا دارم اما هر موقع زنگ بزنم زدم وگرنه اونها اصلا زنگ نمیزنن کلن یک مدت انقدر تنها بودم حد نداشت الان سرگرمی روی خودم سرمایه گذاری میکنم نه دوووووووووووووووووست
سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
من ظاهرا کلی دوست و اشنا دارم اما هر موقع زنگ بزنم زدم وگرنه اونها اصلا زنگ نمیزنن کلن یک مدت انقدر تنها بودم حد نداشت الان سرگرمی روی خودم سرمایه گذاری میکنم نه دوووووووووووووووووست
سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
2740
منم مثل شما هستم از دبیرستان اینطوری بودم ولی کلا راضی هستم چون دوست در آخررررر دلش به حال تو نمی سوزه و ما خانم ها اخلاق بدی که داریم درد دل میکنیم و همون میــــــــــــــــشه بلا واسمون
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
من متاهلم و از زندگیم راضیم . با همسرم هم مشکلی ندارم و دوستیم . ولی خب گاهی آدم دوستی زنونه دلش میخواد بگو بخند زنونه . مخصوصا که خانواده و مادر خواهرت تو یه شهر دیگه باشن و غریب باشی .
اگه وایبر داری تو گروه وارد شو اونجا سرگرمت میکنه و میتونی درد دل کنی
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
2706