2733
2734
عنوان

سیاست و راهکار برای زوج‌های عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 40158 بازدید | 547 پست

لایک لطفا

دیوونه کجا داره جز در خونه ی حسین❤                                         هر حاجتی داری الهی بگیری/الهی حرم رو ندیده نمیری/        بخدا روضه ی ارباب جای عبد روسیاهه🖤اگه روسیاهی رو کن اینجا بهترین پناهه❤توی سختی ها و تو نا امیدی بگو حسین/اگه آخرِخط دیگه رسیدی بگو حسین🖤بین این همه زشتی و پلیدی بگو حسین❤اگه از همه ی دنیا بریدی بگو حسین🖤بی نیازِ غیر بشی بگو حسین❤عاقبت بخیر بشی بگو حسین❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@nosina1399    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  

یه ضرب المثل داریم میگیم نصفتو به شوهر نشون بده نصفتو به شوهرت نشون نده یعنی همه چیز رو براش تعریف نکن بهترین شوهر دنیا هم که باشه یه روز همه حرفا و درد دلاتو میزنه تو سرت در مورد خانواده بدیاشون اینا هیچی بهش نگو بزار فکر کنه لای پر قو بزرگ شدی

تو شاهکار خالقی، تحقیر را باور نکن💫

@گورچینخانوم   @خانم_مستقل    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
چرا دلیلش چیه 

صحبت کردن بیش از حد صمیمیت میاره براشون دست نیافتنی باش هرچقدر بیشتر براشون تعریف کنی و بگویی و بخندی باهات صمیمی میشن میان خونت دست به همه چی میزنن تو مسائلت دخالت میکنن درمورد همه چیزت نظر میدن. راحت میشن باهات و حرمتتو نگه نمیدارن

تو شاهکار خالقی، تحقیر را باور نکن💫
بفرما عزیزم در خدمتیم

چون خانواده ام یکم سخت گیری می کنن و میگن کم حرف بزنید چون یه خورده مذهبی هستن شوهرم از لج اینکه گفتن کم حرف بزنید گوشیش فروخت گفت گوشیتم خاموش کن من یکی دو روز خاموش کردم و بعدش بخاطر درس هام و نمونه سوال های روشنش کردم و بخاطر اینکه مامانم رفتن تهران منم خونه تنها بودم گفتم از گوشی خواهر شوهرم حرف میزنیم گوشیم روشن کردم  دیشب از گوشی خواهرش زنگ زد من دور برم شلوغ بود احوال پرسی کردیم تا رفتم تو اون یکی اتاق بهش گفتم خوب شد که زنگ زدی حرفم داشتم ادامه میدادم که میگه تو از اینکه من زنگ زدم خوشحال نبود(ما دوسه روز حرف نزدیم)من بخداا کلی زوق کردم میدونستم این فق عصبانی بخاطر اینکه گوشیم روشن کردم بعدش گفتم به خواهرت خواستم زنگ بزنم گف زنگ نزن به هیچ کدوممون گفتم یعنی نمی خواهی با من حرف بزنی گفت نه نمی خوام 

یه چند تا اس داد دیگه منم نه زنگ زدم نه پیام دادم بتظرتون چیکار کنم ؟؟یا اینکه من گوشیم روشن کردم کاد بدی کردم هااا ؟؟والا من نمیدونم شما ها کمکم کنید هر چی میگم درس دارم ولی ....هیچ حالا بگید چیکار کنم؟ 

«تُـ♥️ـــــــﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩــــــ♥️و» هَمون پادشاهی کِ قَــــــــــﮩﮩ٨ﮩ💛ـﮩ٨ﮩﮩــــــلمروش قلب منع ️  بعد من ܣࡅ࡙ܟ݆ߺࡏࡑ ࡅߺ߳ܭܝ‌ߊ‌ܝ ܩࡍ߭ ࡅ࠭ܟ߭ߺࡐ‌ߊ‌ܣܠ ࡄ݅ܝܠ🖖🏾 . مــث ما ت دنــیا لعنتی کمه.. ••══✿✿✿══•• 🔗🤍🙂️. . یکی نوشت) : یکی خوند) : یکی مرد) : یکی موند) : من می نویسم) : توبخون) : من میمیرم) : توبمون ~ 🖤) :️   عزیزان میشه یه صلوات بفرستید خوشبخت بشم خوشبخت هستم می خوام با دعای شما عزیزان خوشبخت تر بشم🫀❤
با خانواده شوهر به هیچ عنوان صمیمی نشید درمورد مامانتون، باباتون،خالتون،عمتون،هیچی براشون تعریف نکن ...

من این مورد رو به هیچ وجه نمیتونم انجام بدم، چون از هر طرف فامیلیم، یعنی الان بگم نسبتهامون رو هنگ میکنید

2706